Skocz do zawartości
Sagi

Galeria: M998 I.E.D. GUN TRUCK 1:35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Skończyłem swojego pierwszego Humvee i za namową Kubisza stworzyłem galerię Narazie tyle, postaram się jeszcze w ciagu dnia wrzucić jakieś lepsze fotki.

Warszatat tutaj: http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=19621

Pozdrawiam

Przemek

g1.jpg

g2.jpg

g3.jpg

g4.jpg

g5.jpg

g6.jpg

g7.jpg

g8.jpg

g9.jpg

g10.jpg

g11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skończyłem swojego pierwszego Humvee i za namową Kubisza stworzyłem galerię

To do tego trzeba namawiać? Kończysz model, zakładasz galerię - zawsze

Co do samego modelu, mam kilka uwag:

- nie pomalowane kierunkowskazy na bokach maski;

- brakuje anteny;

- szkoda, że nie wspomniałem w warsztacie : wysoki chwyt powietrza z Academy jest fatalny, dwa razy za gruby i o połowę za wysoki;

- wysoki komin (też niezbyt dobrze zaprojektowany przez Academy) jest za bardzo odsunięty od boku Humvee, powinien praktycznie przylegać do płyty dopancerzenia;

- do malowania pomarańczowych i czerwonych świateł kup sobie farby typu clear, czyli transparentne. Malujesz lampkę najpierw na srebrno, potem jak wyschnie - kolorem clear. Efekt bardzo zadowalający;

- linkę rozpiętą pomiędzy ławkami zastąp taśmą i zawieś na końcu paki - będzie bardziej zgodnie z rzeczywistością (ta linka zresztą dziwnie nie chce się grawitacji poddawać);

- pałąk za kabiną powinien być w kolorze plandeki - w oryginale jest nią opięty;

- przydałby się wash i suchy pędzel. No i lekkie okurzenie, zwłaszcza opon.

Ogólnie model mi się podoba. Te wszystkie uwagi (może oprócz ostatniej) to drobiazgi. Zdjęcia faktycznie za ciemne, ale pogoda jest, jaka jest i o dobre naturalne światło trudno.

PS. Nie zapomnij o galerii na drugim forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze jeden babol zauważyłem: brezent dachu powinien być NA przedniej ramie szyby, a nie tak jak u Ciebie stykać się z nią od wewnątrz.

Poza tym i tym o czym pisał Kuba, model bardzo sympatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi