Skocz do zawartości

Xsara WRC 2004 1/24 Italeri


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedstawiam in-box modelu Xsara WRC 2004. Jest to przepak Hellera, o dość dobrej jakości jak na ta firmę...

Części posiadają nie za wiele nadlewek, dość sporo śladów po wypychaczach, przesunięcia form niewielkie. Spasowanie kasta - tylny zderzak jest złe - wymaga szlifowania zderzaka albo dokładania polistyrenu do kasty - ja kto woli. Na plus - fajnie zrobione oszklenie - umożliwia zrobienie praktycznie każdej szyby osobno

Fotki:

IMG_1528.jpg

IMG_1529.jpg

IMG_1530.jpg

IMG_1531.jpg

IMG_1532.jpg

IMG_1533.jpg

IMG_1536.jpg

IMG_1537.jpg

IMG_1538.jpg

IMG_1539.jpg

IMG_1542.jpg

IMG_1544.jpg

IMG_1545.jpg

IMG_1547.jpg

IMG_1548.jpg

IMG_1549.jpg

IMG_1550.jpg

IMG_1551.jpg

IMG_1552.jpg

IMG_1553.jpg

IMG_1554.jpg

IMG_1556.jpg

IMG_1557.jpg

IMG_1560.jpg

IMG_1561.jpg

IMG_1562.jpg

IMG_1563.jpg

IMG_1564.jpg

IMG_1566.jpg

 

Pozdrawiam

Messer

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś zakupiłem ten sam model. Planuje go zrobić w projekcie tuning. Na pierwszy rzut oka nie jest źle, ale mi się trafiły 2 źle odlane koła . Miałem w pon. robić in-box, ale widzę, że kolega mnie ubiegł, czyli mogę jutro coś pokombinować. W poniedziałek chyba zaczynam relację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś zakupiłem ten sam model. Planuje go zrobić w projekcie tuning. Na pierwszy rzut oka nie jest źle, ale mi się trafiły 2 źle odlane koła Crying or Very sad . Miałem w pon. robić in-box, ale widzę, że kolega mnie ubiegł, czyli mogę jutro coś pokombinować. W poniedziałek chyba zaczynam relację Twisted Evil .

Świetnie będzie pierwszy europejczyk bo jak na razie wszystko "made in japan" już się nie mogę doczekać.

Swoja droga to Italeri już dawno miało ten model w swojej ofercie, tylko że w zestawie z Magnum w barwach teamu Citroen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo jak na razie wszystko "made in japan"...

A maluszek ? Ale nie myślcie, że ta Xsarka będzie Europejska... Mam taki cichy plan tylko muszę zakupić felgi, lakiery i inne bajery. A to mi rym wyszedł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przemekgksw3, nie tylko dżapańskie autka mamy A Mustangi i inne Muscle Cary Ogólnie model dość ciekawy, to nie to co Tamiya, ale widać chcieli troszkę podgonić do japończyków. Opony to niestety pseudo slicki, płaskie jak nasze autostrady w planach Fajne, głębokie linie podziałów, leniuchy nie muszą się z nimi bawić. Ale plastik marny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę poważnie nad połączeniem tych dwóch stylów. Mogłoby być ciekawie. Muszę gdzieś dorwać fajny silnik (np. od jakiegoś Skylina). Mam już projekt grafiki na maskę, ale nie będzie ona z kalki. Reszta będzie z kalkomanii. Będę musiał zrobić zawieszenie od podstaw, bo hellerowskie (tak jak wspomniał Messer jest to przepak) nie przewiduje montażu innych kół. Apropo, są dwa spoilery jak ktoś nie zauważył . Tłumik to porażka roku, więc będzie sporo pracy przy tym żeby zrobić cały układ wydechowy od podstaw, tak jak przy podwoziu i wnętrzu jest roboty w brud. Chociaż tyle, że nie wydałem na niego fortuny. Więcej pójdzie na dodatki . BK też będzie dosyć przerobione, a najgorsze, że coraz mniej czasu do końca projektu (chyba, że będzie przedłużony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.