Skocz do zawartości

Mi-2 URP-G n/b 7336 1:72 Intech


Paweł S

Rekomendowane odpowiedzi

Qalimar to poprosimy o nie gołosłowne opisy bez poparcia , trudno oceniać coś nie posiadając tego produktu .Pańskie insunuacje są zaworem bezpieczęstwa osób trzecich, proponuję wziąć model dowolnego Mi-8 lub Mi-14 zbydować, przerobić, poprawić i poproszę o relację.

Zdaję sobie sprawę panie Mariuszu, że może pan być nie przygotowany finansowo na wydatek a więc mogę poświęcić model na wnikliwy warsztat .Pan mając na codzień dostęp do oryginałów zrobi to perfekcyjnie. Sklejenie modelu Krzysztofowi zajęło prawie trzy lata, Pepsi Adam zrobił go szybciej kwestia filozofi.

I to będzie pańska praca osobista a nie coś zasłyszanego. To nie jest forum i portal plotkarski.

Ja podpisuję się imieniem i nazwiskiem, nie chowam się za plecami innych.

Tomasz Bilkiewicz

 

PS większość osób nie będzie nigdy w stanie zdobyć i kupić klei CA, które pan wymienia są to kleje profi dostępne dla firm a ceny ich są dość znaczne, (najlepszy samochód - służbowy) to w kwesti kleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość osób nie będzie nigdy w stanie zdobyć i kupić klei CA, które pan wymienia są to kleje profi dostępne dla firm a ceny ich są dość znaczne
Cena na Allegro 20zł - tyle w tym temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na koniec tej wymiany zdań dotyczącej modelu mi-14. Według mnie ten model bardzo dobrze odwzorowuje ten piękny śmigłowiec i to co w tym zestawie jest zdecydowanie mi wystarcza.No i ważne jest to że ktoś taki jak Pan Tomasz zlitował się nad takimi jak ja nieczującymi się na wielkie przeróbki modelarzami i wyprodukował ten model bez którego moja kolekcja byłaby niepełna. A tak poza tym czy ktoś zna jakiś całkowicie bezbłędny i idealny model?, w każdym coś jest pominięte lub bardzo uproszczone.

 

Puenta: " Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAAB napisał:

większość osób nie będzie nigdy w stanie zdobyć i kupić klei CA, które pan wymienia są to kleje profi dostępne dla firm a ceny ich są dość znaczne

Cena na Allegro 20zł - tyle w tym temacie

 

Oj jaka szkoda bo nie znalazłem a wpisałem Nr kleju i wyszło za ok. 65,00pln z dstawą za 50gr.

 

Jesteś szczęśliwcem w tej cenie.

 

Ps oj uciekły zdjęcia z in-box'a W-3RM ale tekst został uzupełnię zdjęcia tekstu nie muszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innym dobrym klejem Loctite jest Loctite 406:

 

http://allegro.pl/najmocniejszy-klej-promocja-loctite-406-i1227222386.html

 

 

Nie trzeba szukać, wystarczy kliknąć na link, który podałem wcześniej. Mają tego jeszcze 39szt. Niestety, dostawa nie jest za 50gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.