Skocz do zawartości

[IN-BOX] T-34/85 + interior AFV CLUB 1/35


kalaruch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

W tym wątku (pierwszym moim in-boxie od otwarcia pudełka) chciałbym przedstawić teciaka od AFV, limitowaną serię ponoć 5tys. modeli z wnętrzem i przezroczystymi elementami kadłuba. Na wstępie przepraszam że wypraski są w folii, ale wiadomo - nikt nie chce sobie modelu pobrudzić/zgubić części jak na warsztacie ma 2 modele do skończenia

 

Pierwsze po odpakowaniu paczki ukazało się pudełko modelu, takie jak na stronie sklepu internetowego:

 

dsc0650s.jpg

 

Po otwarciu pudełeczka wypadły ramki i papierki

 

dsc0651c.jpg

 

Rzut oka na instrukcję:

 

dsc0652g.jpg

 

dsc0653t.jpg

 

A teraz samo gęste - wanna kadłuba z bandażami kół, sprężynami zawieszenia oraz sprytnie ukrytą toczoną lufą, której szukałem pół dnia

 

dsc0654s.jpg

 

Kolejne 2 ramki z elementami zawieszenia:

 

dsc0655v.jpg

 

dsc0656s.jpg

 

Elementy kadłuba:

 

dsc0657l.jpg

 

Wieża transparentna:

 

dsc0658b.jpg

 

Koła jezdne:

 

dsc0659p.jpg

 

A tu kadłub oraz gąski, niestety (albo stety) nie ogniwkowe ... Ale producent zapowiada dodatkowy zestaw z samymi ogniwkami "workablowymi":

 

dsc0660a.jpg

 

Blaszki, liny oraz kalki pod spodem:

 

dsc0661vx.jpg

 

A-mu-nic-ja (nie-dam) oraz inne pierdółki czyli maska działa, zbiorniki paliwa:

 

dsc0662k.jpg

 

Wnętrza elementy:

 

dsc0663v.jpg

 

Ramka silnikowa - czyli największy smaczek w modelu:

 

dsc0664o.jpg

 

Mam nadzieję że nie zanudziłem, jak zjem obiad napiszę o odwzorowaniu silnika, bo gdzieś ktoś się pytał o to

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo odblaskow folii, za malo detalu ;P

 

co do samego modelu to widzialem wersje 76 i nie znam sie coprawda merytorycznie ale jest zajefajny, jak za taka cene to wypas. Natomiast troche denerwujaca jest polityka w stylu wypuszczamy model a potem pierdolki i dodatki osobno zeby nabic sobie kiese, mogli juz dolozyc do pudelka te gaski i podniesc cene... a te gumiaki wyslac do zvezdy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ostrzegałem że w kondomie będą ramki hehe

a choć robiłem foto z dyfuzorem i pod kątem to odblasków nie dało się zamaskować ...

co do wnętrza - robi wrażenie, academy w Tygrysie ma wnętrze na 3+ ale teciak zasługuje na 5 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić reklamy, ale kupiłem w sklepie Mxxxxxa za 140 zł, na alledrogo był teciak /76 mod 42 za 115 zł z wnętrznościami.

 

Mam w szafie jeszcze Academy Tiger Early Vers. za 125 zł z pobliskiego modelarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.