Jump to content

slimas

Members
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Modelarstwo
 1. Witam zrobiłem nowe zdjęcia mam nadzieje że lepsze a teraz one.
 2. Witam chciałem pokazać mój nowy model(skończyłem go trochę czasu temu i startował na zawodach w Bytomiu ). model jest produkcji firmy IBG model,ogólnie składało się bardzo dobrze tylko kalki bardzo delikatne,model malowany pędzelkiem a pigmenty to produkt valejo i chyba trochę za bardzo go przykurzyłem ale na nim się uczyłem brudzenia kurzenia itp.a teraz fotki. A i przepraszam za jakość zdjęć nie posiadam aparatu i jestem zmuszony robić telefonem.
 3. Co do oznaczeń na kadłubie i ogonie nie byłem pewny ale ściągłem to zdjęcie i bardzo rozjaśniłem i pokazały się krzyże.
 4. cytuje z mojej encyklopedii: Powyżej:sfotografowane w 1916r. w Douai Albatrosy D.III. Drugi samolot w szeregu to całkowicie czerwona maszyna pilotowana przez samego "czerwonego barona",znana wśród pilotów RFC jako "Le Petit Rouge" (mały czerwony".
 5. Dzięki za dobre słowa.Naciągi są zrobione z nici modelarskiej jest prawie jak guma fajnie się napręża. a model ma faktycznie przechył,leci na lewa stronę. Nie umiem malować faktury drewna i z tego powodu śmigło tak wygląda do modelu dojdzie jeszcze podstawka.A rurki postaram się dorobić.
 6. Witam jest to model albatrosa DIII "red baron" jest to model który robiłem rekreacyjnie w przerwie między innymi modelami. Jest to model firmy revel jak dla mnie przyjemnie się sklejało ale niestety producent nie dał wnętrza no cóż niemożna mieć wszystkiego ale model musiałem złożyć ponieważ mama go kupiła bo jej się podobał. A teraz fotki: A model został pomalowany pactrami pędzelkiem i nie obyło się od użycia szpachli. Zapraszam do oglądania.
 7. Dzięki ale niestety w drodze powrotnej się trochę rozleciał. Ale wszystko już naprawione.
 8. Na razie na jakiś czas prace zostały wstrzymane ponieważ muszę się teraz trochę uczyć bo to ostatnia klasa i świadectwo musi jakoś wyglądać ale w między czasie skleiłem kadłub jutro może wstawię zdjęcia żeby niebyło ze nic nierobie.
 9. Kolego marudek jak tak lubisz robić motocykle w skali 1/72 to może pokuś sie na starą polska motorynkę ciekawie by wyglądała.
 10. Model mi sie bardzo podoba a jaka jest mniej wiecej cena tego zestawu?
 11. seba_t a przed przemalowaniem przeszlifowałeś podkład na mokro?
 12. Wnętrze komory bombowej jest również przemalowane na srebrno.
 13. Witam ciąg dalszy prac . Wnętrze przemalowałem na green zink chromatik i teraz zrobiłem wascha na połysku a póżniej położyłem matt a teraz foty. . można powiększyć klikając na nie. . i mówcie co do poprawy bo chiałem zamknąć kadłub.
 14. Jak tam ta dobrze zapowiadająca sie diorama?
 15. Na razie mała przerwa muszę kupić farby i parę rzeczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.