Skocz do zawartości

Jagdpanzer IV Early L/70 (Dragon 1/72)


DBauer

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej popracuj nad warsztatem, bo cienko to na razie widzę. Kumasz teraz?

 

A musisz być taki niemiły dla zaczynających? Każdy kiedyś sklejał swoje pierwsze modele i każdy nie robił tego od razu perfekcyjnie.

 

DBauer chciał pochwalić się swoimi pierwszymi modelami i jak dla mnie są to dobre modele jak na początek. Sam nie sklejam lepiej ale to nie znaczy, że mam zaraz dowalać innym.

 

Forum ma służyć pomocą a nie być miejscem do nabijania się z początkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak faktycznie leciutko przegiołem ,nie gniewaj się DBauer nie chciałem cię zniechęcać . Poeksperymen tuj z plakatówkami ,możesz potem to zmyć wodą , potem modelarskimi łatwiej pójdzie. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak faktycznie leciutko przegiołem ,nie gniewaj się DBauer nie chciałem cię zniechęcać . Poeksperymen tuj z plakatówkami ,możesz potem to zmyć wodą , potem modelarskimi łatwiej pójdzie. Pozdr.

 

A ja proszę o zaniechanie eksperymentów z językiem polskim!

 

Powyższą wypowiedź dość trudno zrozumieć!

 

 

Pozdrawiam

sokol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryjek przekopałem forum i znalazłem jeden twój model w galerii i żadnej relacji z warsztatu Znalazłem za to wiele twoich wypowiedzi na temat modeli innych kolegów z tego forum,mówisz w nich o wszystkich błędach jakie popełnili itd. Odnoszę wrażenie że wiedzę modelarską masz w małym palcu (może i tak jest) więc poradź początkującemu co ma źle i co powinien poprawić a nie rzucasz tekst typu:

"Ojej popracuj nad warsztatem, bo cienko to na razie widzę. Kumasz teraz?"

Troszkę to było nie ładne z twojej strony

 

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgadzam z wypowiedzami niektórych kolegów ! Z jednej strony Ryjek postąpił źle (chociaż sam pokazał tylko jeden model) krytykujac tak ostro DBauera , ale "kubeł zimnej wody" jest dobry. Po to jest forum aby komentowaćmodele , krytyka jest potrzebna każdy uczy się na błędach . Krytyka powinna być konstruktywna a nie tylko pochwały "ochy i achy". Moje modele są jakie są niechce aby ta wypowiedź byłą przyjęta jako niewiadomo kogo to tylko moje zdanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się Ryjku i niezależnie od krytyki nie zniechęce sie. Przemek R i Deco macie racje. Krytyka musi być. Ale zawsze z kulturą i uzasadnieniem. Krytyka Ryjka nie była dla mnie obraźliwa tylko nieuzasadniona. Co do "ochy i achy" to często niedoświadczony modelarz taki jak ja widząc modele lepsze od swoich nie powie nic innego bo nie wie co innego może powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

na żywo też dobrze wygląda (ale osobiście ściągnął bym ten bandaż z działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.