Jump to content

DBauer

Members
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Świętochłowice
 • Interests
  Modelarstwo, gry, książki fantasy i sf
 • Occupation
  Uczeń
 1. Podobne osłony próbowałem kiedyś zrobić. Widzę tutaj wyszły świetnie.
 2. Temir i Czak są PRO w 1/72. Nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć :(
 3. Model zajefajny. Zadziwiają mnie ludzie którzy robią tak wspaniałe modele w tej skali. Ty i Czak45 jesteście chyba jednymi z najlepszych w tej skali .
 4. Chyba nie cały berlin był z betonu i bruku? Podstawka jest świetna. Imitacja blachy również.
 5. DBauer

  Vietcong girl

  Myślisz że ona ma ten rower prosto ze sklepu? Nie wiadomo jaką badziewną farbą był malowany i z jakiego metalu zrobiony. Skóra i oczy rzeczywiście nie takie. Może sie nawąchała jakichś skarpet od Amerykanina.
 6. Czy ktoś poza Matchbox produkował modele 1 1/76?
 7. DBauer

  T-34/76 mod 40

  Nie trafiłem . Moja dziewczyna tam była a ja tylko składałem zamówienie .
 8. DBauer

  T-34/76 mod 40

  Dawno nic nie pokazałem ale do końca konkursu jeszcze czas. Niedawno wizytowałem w moim ulubionym sklepie modelarskim i kupiłem kostkę brukową. Będzie podstawką do teciaka. Kupiłem też kilka innych rzeczy niezbędnych w modelarstwie. Otrzymałem od Seba fototrawionki do teciaka ale tylko nie wielką cześć uda się wykorzystać. Siatka była zbyt szeroka ale po wycięci okazała się zbyt krótka niestety. Mam też problem bo nie wiem które fototrawionki to zaczepy na liny ale pewnie Seb zaraz mnie oświeci .
 9. siedzenie bardzo mi się podoba. Kolorek też ładny. Silnik jak po wyjechaniu z fabryki.
 10. A po co rynna w oborze ? A no są powody. Nie żebym się czepiał bo obora bardzo mi się podoba. Ale woda spadająca gdzie chce powoduje: kałuże, brudzenie ścian, możliwe że nawet wypłukiwanie zaprawy z pomiędzy elementów drobnowymiarowych. Nie znam się aż tak dobrze żeby wszystko o nich wiedzieć ale gdybym ja miał oborę to rynna by była. No chyba że Francuzi ni używali. Pewnie zaraz mnie zasypiecie zdjęciami obór bez rynien :(. Poza tym ciekawie się to zapowiada chociaż to już nie wojna.
 11. Mam sep podobne wrażenie ze też znam tego pana . Co do obić to pewnie bywało różnie. Mogło to zależeć od wielu rzeczy. Teren, rodzaj farby, podkład, dbałość załogi, remonty, żywotność, broń używana w walce. Można by chyba tak w koło. Tylko ciekawe ile tak na prawdę tych czołgów i pojazdów było tak obitych?
 12. Dawaj znać ze dajesz tam coś nowego bo nie każdy tam zagląda i ma konto. Może by 2 tam i 2 tu?
 13. Chodzi o MA-2000? Ja tez mam . Dobrze działa. Nie masz się chyba kompletnie czym martwić.
 14. DBauer

  T-34/76 mod 40

  No to kleje dalej. Ma ktoś jakieś dokładniejsze fotki tej wersji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.