Skocz do zawartości

Scania R620 po Lifcie


Danonek31

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu komentowac?

Ze zdjec malo co widac a jak juz widac to:

-smieci na lakierze

-bąble pod kalkami

- pozalewane czyms stopnie(trudno dojrzec czym)

- silnik w kleju itd.

nie wiem co mam ci napisac.Powodzenia przy budowie nastepnego modelu. A co do "liftingu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że próbujesz zrobić instalację na silniku, ale ni ładu ni składu, każdy przewód w swoją stronę w dodatku pozalewane wszystko klejem. To samo schody, całkowity brak estetyki. Lakier jak już wyżej zauważono to śmietnik, skórka pomarańczy w niektórych miejscach jaśniejszy. Po za tym spora część zdjęć jest nieczytelna. Podejrzewam pośpiech przy realizacji projektu. Powiedz nam, czy Tobie ten model się podoba?? Prosimy o rzetelną odpowiedź. I żeby nie było że ktoś tu Tobie źle życzy, wręcz przeciwnie, zapraszamy do dalszego klejenia z coraz lepszymi rezultatami. Oby te uwagi zaowocowały poprawieniem wskazanych błędów. Czekamy na kolejną galerię, a nawet relację warsztatową by na bieżąco móc wskazywać błędy, które w zalążku uda się usunąć. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak jak koledzy pisali zdjęcia powinieneś zrobić jakąś cyfrówką przy dobrym oświetleniu a nie tłuczkiem do mięsa. W sumie to się powtórzę po kolegach- lakier nierówno położony, schodki wyglądają jak ulepione z plasteliny. Poza tym po co tuning podobny do człinkeczento z tego teledysku. Żółte klosze i białe elementy silnika? W dodatku wyglądają jak pomalowane korektorem. Model wygląda na robiony na szybko, nie oszukujmy się. Zachęcam do dalszych praz ale z lepszym rezultatem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem może zbyt doświadczonym modelarzem ale chciałbym dołożyć swoje.

1: pozalewane klejem lampy

2: kangurek nie oszlifowany

 

Wielki plus za własny wkład twórczy i powodzenia przy następnej budowie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój 1 model więc są niedokładności. Aerografem też 1 raz malowałem więc też zabardzo mi nie wyszło. Myślę że następne model wyjdą mi znacznie lepiej. Ja jestem zadowolony z mojego modelu bo jak na 1 raz to mi nawet niezle wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy model wyszło fajnie, szczególnie że wybrałeś trudną w składaniu skankę

 

W przyszłości przyłóż się do szlifowania nadlewek (chodzi mi o kangurka, czy jak wy tam nazywacie te orurowanie na grilu ). Kleju też sobie nie żałowałeś, ale nie od razu Kraków zbudowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.