Jump to content

Millenium Falcon - AMT/ERTL kapcok


Recommended Posts

Witam,jak zobaczyłem zdięca Twego Sokoła to w pierwszej chwili chciałem mojego wywalic przez okno,ja mam Falcona z AMT/ERTL i wygląda jak ubogi krewny ,wielu elemętów brakuje kokpitu niebyło wcale więc musiałem go dorobic samemu,dodałem wiele cześci made by ja i zaczyna nabierać szyku ale minie jeszcze sporo czasu nim go ukończe.oto linki do zdieć.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8f669915fa5c55b1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6271fbf85f0702f6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b45ba56ea420a8a7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d1f60622c5cd6003.html

Link to post
Share on other sites

Widze mironku że idziemy w podobnym kierunku,tylko że ja zrobiłem ten błąd ze zrobiłem kabine iszybko go skleiłem i niestety z oświetleniem będe mialproblem a niewidzi mi się go otwierać teraz zrobiłbym kokpit w światłowodach a wtedy miałem inny pomysl,poprostu w tylnej sciance kabiny porobiłem dziurki a od wnetrza kabiny nakleilem kawałki kolorowych przezroczystych plastyków a tył ścianki okleilem sreberkiem z czekolady zostawiajac wolne niejsca przez które miało przechodzic światło umieszczone w korytarzu,no ale niesprawdziło sie to w 100%,lampki swiecą ale nie tak jak chciałbym.6c4280ff04cf58aem.jpg

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dzięki,poprawiłem fotki,ja narazie jestem w trakcie budowy wnętrza kabin strzelniczych,dodaje zdiecia podłej jakosći,niestety niemam jeszcze aparatu z makro.

a0a3ade34fa48303m.jpg 0bc94cfd44062826m.jpg

608acb39900861a7m.jpg 7808f4ae23a9bb6am.jpg

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites

Witam!

Jakimi farbkami będziesz malował kadłub? Jaki wybrałeś kolor bazowy?

Ja na swoim Sokole mam teraz A45 PACTRY ale nie jestem do końca zadowolony bo jest to docień jakby nieco beżowy(kremowy?). Być może okaże się, że po dodaniu "brudzingu" nie będzie to wyglądało źle.

Muszę przetrenować jeszcze A44 - podobno w tym tygodniu w sklepie w którym się zaopatruję ma być dostawa.

Pozdrawiam - Mironek

P.S. Teraz siedzę nad kapsułami ratunkowymi. Nie udało mi się ich wczoraj skończyć.

Moje oświetlenie kabiny oraz wież działek jest w fazie przemyśleń. Jeszcze nie wiem czy zdecyduje się na światłowody czy tylko umieszczę tam diody podświetlające.

Link to post
Share on other sites

Niewiem jeszcze jakim kolorem będe malował i niewiem kiedy,mam spalony kompresorek z lodówki,ale chyba poprosze Aleksandra o podanie kolorów jakie zaproponował FINE MOLDS wydaje mi sie ze to będzie najlepsze rozwiązanie a jak niepomoże to zrobie to co zawykle ,czyli zdięcia modelu i do modelarskiego aby dobrać kolor tak na oko.a co do oswietlenia to światłowody wyglądają super,teraz mam dylemat czy kontrolki zrobić tak aby świeciły ciągle czy wykorzystac zestaw 3 diód zmieniających kolory.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Z igłami bym się wstrzymał do chwili sprawdzenia, z czego strzelały. Jeżeli to były laserowe, to nie miały one lufy "wydrążonej". Promień laserowy i inne bronie energetyczne, nie wymagały lufy do nadania prędkości pociskowi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.