Skocz do zawartości

Millenium Falcon - AMT/ERTL kapcok


kapcok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak zobaczyłem zdięca Twego Sokoła to w pierwszej chwili chciałem mojego wywalic przez okno,ja mam Falcona z AMT/ERTL i wygląda jak ubogi krewny ,wielu elemętów brakuje kokpitu niebyło wcale więc musiałem go dorobic samemu,dodałem wiele cześci made by ja i zaczyna nabierać szyku ale minie jeszcze sporo czasu nim go ukończe.oto linki do zdieć.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8f669915fa5c55b1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6271fbf85f0702f6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b45ba56ea420a8a7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d1f60622c5cd6003.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze mironku że idziemy w podobnym kierunku,tylko że ja zrobiłem ten błąd ze zrobiłem kabine iszybko go skleiłem i niestety z oświetleniem będe mialproblem a niewidzi mi się go otwierać teraz zrobiłbym kokpit w światłowodach a wtedy miałem inny pomysl,poprostu w tylnej sciance kabiny porobiłem dziurki a od wnetrza kabiny nakleilem kawałki kolorowych przezroczystych plastyków a tył ścianki okleilem sreberkiem z czekolady zostawiajac wolne niejsca przez które miało przechodzic światło umieszczone w korytarzu,no ale niesprawdziło sie to w 100%,lampki swiecą ale nie tak jak chciałbym.6c4280ff04cf58aem.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Te szarości to początki malowania?

 

Tak przy okazji, rozmiar fotek na forum to maksymalnie 800 x 600 pikseli. Mógłbyś zmienić i dać jako miniaturki?

 

Na przykład takie:

 

489ecd4110a935e0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzięki,poprawiłem fotki,ja narazie jestem w trakcie budowy wnętrza kabin strzelniczych,dodaje zdiecia podłej jakosći,niestety niemam jeszcze aparatu z makro.

a0a3ade34fa48303m.jpg 0bc94cfd44062826m.jpg

608acb39900861a7m.jpg 7808f4ae23a9bb6am.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakimi farbkami będziesz malował kadłub? Jaki wybrałeś kolor bazowy?

Ja na swoim Sokole mam teraz A45 PACTRY ale nie jestem do końca zadowolony bo jest to docień jakby nieco beżowy(kremowy?). Być może okaże się, że po dodaniu "brudzingu" nie będzie to wyglądało źle.

Muszę przetrenować jeszcze A44 - podobno w tym tygodniu w sklepie w którym się zaopatruję ma być dostawa.

Pozdrawiam - Mironek

P.S. Teraz siedzę nad kapsułami ratunkowymi. Nie udało mi się ich wczoraj skończyć.

Moje oświetlenie kabiny oraz wież działek jest w fazie przemyśleń. Jeszcze nie wiem czy zdecyduje się na światłowody czy tylko umieszczę tam diody podświetlające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jeszcze jakim kolorem będe malował i niewiem kiedy,mam spalony kompresorek z lodówki,ale chyba poprosze Aleksandra o podanie kolorów jakie zaproponował FINE MOLDS wydaje mi sie ze to będzie najlepsze rozwiązanie a jak niepomoże to zrobie to co zawykle ,czyli zdięcia modelu i do modelarskiego aby dobrać kolor tak na oko.a co do oswietlenia to światłowody wyglądają super,teraz mam dylemat czy kontrolki zrobić tak aby świeciły ciągle czy wykorzystac zestaw 3 diód zmieniających kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Z igłami bym się wstrzymał do chwili sprawdzenia, z czego strzelały. Jeżeli to były laserowe, to nie miały one lufy "wydrążonej". Promień laserowy i inne bronie energetyczne, nie wymagały lufy do nadania prędkości pociskowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.