Skocz do zawartości

Mercury 1949


mzmichal

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam model pięknego klasyka Merucy 1949 ze stajni amt ertl w skali 1/25.

 

Model możemy wykonać w dwóch wersjach: stock oraz custom. Do wyboru mamy dwa różne oddzielne silniki v8, z czego jeden możemy wyeksponować jako model na podstawce. Wersje stock od custom różnią wspomniane silniki oraz elementy wnętrza, przednia kanapa lub pojedyncze fotele, koła, zderzaki, grill, dodatkowa rura wydechowa, światła przednie i tylne, kierownica itd.

 

Dodatkowo w chromowanej wyprasce możemy znaleźć kilka narzędzi: ręczny podnośnik, młotek, 2 klucze, śrubokręt, obcęgi.

 

Model raczej nie polecam dla początkujących ze względu na dużą ilość nadlewek, niedoróbek, źle spasowanych elementów itd.

 

Wypraski są oczywiście zafoliowane. Instrukcja jest czytelna, przejrzysta, dwu strona, jednoczęściowa w formacie mniej więcej a2. Dla zainteresowanych mogę wrzucić instrukcję.

 

pudło:

ss858720.jpg

 

kalki:

ss858724.jpg

 

chromowane elementy:

ss858726.jpg

 

wypraski:

ss858728.jpg

ss858729.jpg

ss858730.jpg

ss858731.jpg

ss858732.jpg

ss858733.jpg

ss858734.jpg

ss858735.jpg

ss858736.jpg

 

ogumienie:

ss858737.jpg

 

elementy przeźroczyste:

ss858738.jpg

 

kasta:

ss858750.jpg

ss858747.jpg

ss858754.jpg

 

dane techniczne:

ss858756.jpg

 

Nie mam pojęcia co to za wypraska. Elementy nie są oznaczone, nie pojawiają się w instrukcji. Podstawka? Narzędzia do modelowania?

ss858761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem kto go mi sprzątną z przed nosa z alledrogo Chciałem zrobić go w wykonaniu Cobrettiego

Czekam na warsztat.

 

P.s Co do tych dodatkowych części to raczej narzędzia będą. Marne bo marne ale cieszy oko że firma dba o takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat będzie. Bo przeróbek zapowiada się dużo.

 

paczek1981 przepraszam, że zwinąłem ci model przed nosa. Ale allegrowicz "model4" ma dużo do sprzedania takiego typu modeli amerykańskich. Napisz do niego może skądś ściągnie kolejny.

 

Nadal nie wiem co to jest na ostatnim zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.