Skocz do zawartości

Audi A4 DTM by Micky


Micky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, model ten będzie odpoczynkiem od 612ki, a do tego ma być prezentem na 18 urodziny najlepszego kumpla - termin to 19.01.2011. Postaram się trochę pozmieniać, pomimo tego, że detale są na przyzwoitym poziomie, wyłączając grill :ASD Ja zaraz zabieram się do sklejania i robienia detali, a dla was przygotowałem trochę fotek z inboxa(wiem, że już takowy jest ) Pozdrawiam !

 

1-3.jpg

3-2.jpg

11-1.jpg

10-1.jpg

9-1.jpg

8-1.jpg

2-2.jpg

4-2.jpg

5-2.jpg

6-1.jpg

7-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawie trafiłeś - Maciej Kurde nic nie udało mi się zrobić, bo remont na chacie i nie miałem za dużo czasu, ale teraz skończyłem i może coś pokleje na spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, miałem dać foty troche wcześniej, ale zapomniałem więc nadrabiam:

 

3-4.jpg

 

Tutaj podwozie pomalowane metalizerem Metal Gun od Humbrola

1-5.jpg

2-4.jpg

 

Silnik i felgi metalizerem MATT Alu(napaćkałem czerwonym bo mi pędzel zjechał :ASD)

7-3.jpg

6-3.jpg

 

Tarcze to także metalizer Polished Steel od Humbrola + Gold od MM

5-4.jpg

4-4.jpg

8-3.jpg

 

Teraz idę dalej robić i prawdopodobnie jutro coś dodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom niby mogłem, ale byłoby z tym troche roboty, a ja akurat nie będę patrzał na ten model, bo to wkońcu prezent i myślę, że nikomu to nie będzie przeskadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasta ma być matowa, a tylko tylnia część dyfuzorów nad nadkolem i uchwyty spojlera są błyszczące Będę musiał nakusić ojca żeby kupił jakąś lustrzanke Canona bo zdjęcia tego aparatu nawet w świetle dziennym to porażka i ta kasta w rzeczywistości wygląda o wiele bardziej okazale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, model już skończony, ale dzisiaj(później) albo jutro wgram galerie, a narazie jeszcze kilka fotek z "produkcji". Od siebie dodałem tylko okablowanie które widać na 2 1-szych fotach oraz trochę inną kolorystykę niektórych części. Przyznam, że części są takie sobie i cud, że pasują do siebie(nie zawsze perfekcyjnie) Wszystko na fotkach na sucho i do minimalnych poprawek, np. odstająca kalka czy malutkie ryski gdzie nie gdzie. Zapraszam do oglądania:

 

1-6.jpg

2-5.jpg

3-5.jpg

4-5.jpg

5-5.jpg

6-4.jpg

7-4.jpg

8-4.jpg

9-3.jpg

10-3.jpg

11-2.jpg

12-1.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczek1981 z projektem zdążyłem, a to są fotki które kiedyś w warsztacie cykałem

 

przemekgksw3 o jaki wlot Ci chodzi ? Jeśli o ten przy grillu lub z boku wozu to takie one mają być. Pasy to oczywiście kalka, ale ładnie wygląda

 

Śmieszne w nim jest to, że ma silnik, a żeby go zobaczyć trzeba ściągnąć grill, maskę i jeszcze tą pokrywe :ASD co wydaje się być prostą czynnością, a taką nie jest. Dzięki za miłe słowa i zapraszam już dziś (chyba) do galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sam sie przymierzalem do A4, przejrzalem i nabralem jeszcze wiekszej ochoty, dzieki

Model wykonany bardzo ladnie, ale z koncowa ocena wstrzymam sie do momentu obejrzenia galerii :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.