Skocz do zawartości

MAN F2000 Italeri 1/24 by Młody


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To jest Twój pierwszy model tak ? Więc według mnie zbyt surowo się oceniasz Najpoważniejszy błąd popełniłeś postanawiając brudzić model, a przede wszystkim robić rdzę. Dobra rdza jest chyba jeszcze trudniejsza do zrobienia niż idealne sklejenie modelu. Piszesz, że będą następne modele, więc teraz powinieneś starać się zrobić czysto model, a brudzenie to w późniejszym czasie

PS. Zaciekawiło mnie to skąd u Ciebie zderzak z F90 ? Nie ma go w modelu F2000, a nie wiem już czy coś przeoczyłem w warsztacie.

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Samochód rzeczywiście wiele przeszedł;], ale szacun, że ciągle na chodzie. Chyba najbardziej sprawę psują upaćkane w tym różowym szyby. Nie myślałeś, żeby je całkiem wywalić i w ich miejsce wstawić jakieś kratownice, a całość przerobić na maszynę z piekła rodem, coś jak z gry carmageddon (tudzież z filmu death race). Nie żartuję, uważam, że w tym brudasku jest potencjał na tego typu zabieg.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dzięki za komentarze.

Samochód jest jaki jest, bo zawsze marzyłem o zrobieniu zjechanej ciężarówki.Załóżmy, że po części mi wyszło, a teraz już zbieram kasę na następny model, bo jak ktoś się tym zarazi to już chyba nigdy nie odpuści.

 

Moje plany to zrobić Scanie 3 podobną do takiej którą sobie upatrzyłem.Myślę, że kabina będzie czerwona, model będzie dość goły (czyt. bez międzyosiówek itd.), ale może tu Was zmartwię.Nie obędzie się bez choćby najdrobniejszych śladów eksploatacji.16 lutego mam urodziny to poproszę od rodziny i kolegów kasę i to wydam na model, więc spodziewajcie się nowej relacji w której będę się starał jak i liczył na pomoc od Was przy budowie modelu.Pozdrawiam.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nawet się podoba :P A i widać błąd italki z podnoszeniem kabiny ;] Chyba będę musiał wyciąć maskę i zrobię ją unoszoną i nie będzie takiego problemu jak tu że zderzak jest krzywy ;/

 

Dokładnie ten sam ból miałem przy moim ( czarno-srebrnym) , i mimo okablowanego silnika nie można go pokazać bo ten nowy zderzak na to nie pozwala. Italka trochę nie pomyślała , chcieli zmodernizować model i nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dzięki za komentarze.

Samochód jest jaki jest, bo zawsze marzyłem o zrobieniu zjechanej ciężarówki.Załóżmy, że po części mi wyszło, a teraz już zbieram kasę na następny model, bo jak ktoś się tym zarazi to już chyba nigdy nie odpuści.

 

Moje plany to zrobić Scanie 3 podobną do takiej którą sobie upatrzyłem.Myślę, że kabina będzie czerwona, model będzie dość goły (czyt. bez międzyosiówek itd.), ale może tu Was zmartwię.Nie obędzie się bez choćby najdrobniejszych śladów eksploatacji.16 lutego mam urodziny to poproszę od rodziny i kolegów kasę i to wydam na model, więc spodziewajcie się nowej relacji w której będę się starał jak i liczył na pomoc od Was przy budowie modelu.Pozdrawiam.;)

 

Nie jest aż tak tragicznie---- biorąc pod uwagę że właśnie taki był Twój pomysł na ten model. A swoją drogą jak bym był szefem firmy to w " życiu" nie pozwoliłbym na to aby takie auto wyjechało na ulicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czegos nie rozumiem skoro to jest man f2000 (domyslam sie ze to ten reedycyjny) to skad masz zderzak z f90? i wlasnie to co mowicie widze ze zderzak sie rozni, bo ja mam i steyra tego czerwonego i f2000 tego niebieskiego, to ja nie bede mial problemow z otwieraniem kabiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzacek1841 Man wypuścił dwie wersje F2000. Ta pierwsza wersja miała taki grill jak na zdjęciach powyżej, a wersja EVO (czyli ta druga, poliftiwa) miała już grill taki jak w MAN'ach TGA.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kupilem tego malego mana i juz wiem ze italeri dalo 2 zderzaki do modelu, ale kolego albo oklejasz f2000 albo dajesz zderzak od f90. niestety innych lusterek italeri nie daje do f2000, a gril niewiem o co ci chodzi, w f2000 taki byl jak w f90 a f2000 evo mial dopiero grill bez ramki tej srebnrej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj znawcy znawcy :]

 

To jest MAN F90 19.362 <- to dwa na końcu silnika to oznacza model seri F to znaczy że miał 360 km a 2 to że drugi model

http://www.lkw-infos.eu/images/lkw_hersteller/man/f90/teil-2/F90%20Teil%202/slides/MAN-F90-blau-Weddy-131108-01.jpg

 

MAN F2000 19.403 <- trzeci model

 

http://www.lkw-infos.eu/images/lkw_hersteller/man/f2000/teil-2/F2000%20Teil%202/slides/MAN-F2000-26403-weiss.jpg

 

MAN F2000 Evo 19.464 <- czwarty model

 

http://www.lkw-infos.eu/images/lkw_hersteller/man/f2000-evo/teil-4/F2000%20Evo%20Teil%204/slides/MAN-F2000-Evo-rot-Weddy-121004-1.jpg

 

A teraz zobaczcie czym się różnią Niech ktoś zmieni nazwę tematu na F90 i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.