Skocz do zawartości

T-60 & PaK 38


marcinw49

Rekomendowane odpowiedzi

jest to moja 2 diorama (a w dodatku jeszcze nie do końca skończona) i drugi czołg więc prosze o wyrozumiałość poniewarz dopiero eksperymentuje

 

Dioramę uformowałem ze styropianu który z resztą widać , później została nałożona warstwa gipsu, a potem ztarta pietruszka która potem została pomalowana plakatówkami i efekt widać. drzewko zostało zrobione samemu więc efekt jest mizerny

0d1fdf06911a7d73.jpg

Działo to PaK 38 z Italerki w 1:35, które było razem z obsługą

83486c22ff8f2834.jpg

a T-60 jest Aero Plastu więc jakość nie była najlepsza ale jakoś sobie poradziłem chociarz także eksperymentowałem ze rdzą i w ogóle mi ona nie wyszła tak samo jak otarcia

2d6b7ad5be23a536.jpg

a i tą gwiazdę radziecką sam domalowałem

a1b51b89770b6984.jpg

c38ca3c86c6d54f0.jpg

ec0d481049772abf.jpg

82954b87aceec02c.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo na starość mi inteligencję zżera i z jednego zdjęcia niewiele mogę powiedzieć albo młodzież w dobie pisma obrazkowego pisać nie potrafi...

 

jaka to skala? jakich modeli użyłeś? z jakich materiałów budowałeś dioramę? będą inne fotki? dywan ok

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem na samym początku to ona nie jest jeszcze do samego końca skończona więc jeszcze może sie troszke zmienić, a jeżeli chodzi o zagospodarowanie wolnej przestrzeni to myśle jeszcze o jakimś wraku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już z prezentacją lepiej (choć dywan wciąż bohaterem jest )

piszesz, że dioramka jeszcze nie skończona więc rozumiem, że coś zrobisz z jej bokami, teraz wyglądają kiepsko

 

jak pisali koledzy... pusto, nudno, przydałoby się więcej urozmaicenia, jakieś kamyki przy drodze, może kawałek płotu, krzaczki i kępki trawy itp.

 

drzewka robiłeś z patyczków? jakieś takie wbrew naturze, polecam spacer, ciepło się robi to i drzewka można poobserwować drzewka równie dobrze robi się z drutu

 

co do pozostałych elementów dioramy to niewiele widać, zdaje się że przydałby się mocnieszy wash zarówno dla sprzętu jak i figurek (kamuflaż których to dla mnie zagadka)

 

poza tym jak pisał Artek.. z powodzeniem zrobiłbyś z tej dioramy dwie mniejsze, ciekawsze

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dorabiam zasieki i mam zaplanowane dwie zapory przeciwpancerne. a co do krajobrazu to jeszcze myślę chociaż masz racje i wypadałoby dodać jakieś krzaczki i może jakiś płotek ale to jeszcze przede mną więc jeszcze coś może się zmienić

 

 

 

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.