Skocz do zawartości

Nissan Skyline R34 Nismo (Tamiya - 1:24)


kuba2507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po ukonczeniu SLR i R32 postanowilem poprzegladac co jeszcze mam zaczetego. No i trafilem na karton z R34, ktory zaraz wpadl w moje rece. Przejzalem czy wszystko jest, podreperowalem karoserie, zmylem stara farbe no i pomalowalem.

p1170038b.jpg

p1170041.jpg

p1170042.jpg

p1170045.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na takie nastawienie kol?? Felgi zostana z orginalnego skyline z tego powodu ze juz mam 2 auta z felgami z Nissmo... Pomaluje je w czarny polysk i zastanawiem sie czy ich jakos nie przerobic ale nie mam pomylu jak. no i do srodka trafi prawdopodomnie jakas klatka.

 

p1170050.jpg

p1170046.jpg

p1170049.jpg

pozdrawiam

 

 

aaa i nie patrzcie na tarcze i inne czesci po za karoseria bo sa z rozbitego skyline. Sluza tylko jako czesci do przymiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na takie nastawienie kol?? Felgi zostana z orginalnego skyline z tego powodu ze juz mam 2 auta z felgami z Nissmo... Pomaluje je w czarny polysk i zastanawiem sie czy ich jakos nie przerobic ale nie mam pomylu jak. no i do srodka trafi prawdopodomnie jakas klatka.

 

Bardzo podobają mi się te felgi i to nawet bez przeróbek, ale czy muszą koniecznie być czarne ? Może jakiś inny nieco żywszy kolorek ?

 

Niestety na zbliżeniach karoserii widać paprochy na lakierze

 

Spróbuj robić zdjęcia na jednolitym kolorystycznie tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe te paprochy to osiadly juz po wyschnieciu karoserii tak ze nie jest zle wystarczy przetrzec. Co do koloru felg hmmm jaki ty proponujesz??

michi-232

Nie to nie jest niestety midnight purple... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś fiolet, niebieski, albo może coś pastelowego ? Nie potrafię zbyt dobrze zdefiniować koloru karoserii więc jest mi trochę trudno dobrać. Ty widzisz karoserię na żywo. Chodzi po prostu o to, że robiąc czarne felgi, przypieczętujesz jakby jego smutnawy wygląd. Przydałoby się go jakoś przełamać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skyline ma chyba wystarczająco dobre prowadzenie i bez tego, ale to tylko moje odczucia.

O kurczę! Prowadziłeś Sky`a?!

Nie no żart

Ogólnie R-34 jako samochód mi sie bardzo podoba, twój model również zaczyna mi się podobać. Świetny kolor wybrałeś!

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam maly update.

Poczadki klatki:

p1180054v.jpg

p1180055c.jpg

p1180056.jpg

Chce zrobic jeszcze te poprzeczki co ida kolo progu ale problem jest w tym ze pozniej nie wsadze fotela bo bedzie za ciasno miedzy tapicerka a fotelem... Dlatego chyba z nich zrezygnuje chyba ze mi cos do glowy przyjdzie.

 

No i 2 kolory felg. Biala i Czarna.

p1180051.jpg

p1180052j.jpg

Ja obstawiam na biala bo fajnie wygla z bialym kolem. Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg beda biale zawsze przeciez mozna przemalowac albo inne zamowic. A klatka powstala w patyczkow do uszu. Juz tez myslalem ale problem w tym ze musze przerobic tapicerke a tego nie chce robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam.

Po baaaaardzo dlugich poszukiwaniach felg zostalem zmuszony do kupienia paru innych modeli z czego jeden zostanie dawca felg( do ktorego bede musial pozniaj czegos szukac...). Do zakupow dolaczam fotele, pasy, zapiecia i flok(bedzie to moja pierwsza proba). I znalazlem w zbiorach tez kierownice ktora bede montowal z racji tego ze auto zostaje przygotowane do TimeAtack.

p2040065.jpg

p2040066.jpg

p2040068.jpg

p2040070h.jpg

p2040071.jpg

p2040072.jpg

p2040073.jpg

p2040075.jpg

 

Nowe opony wydaja mi sie za ''wysokie'' dlatego dam oryginalne z r34. Felgi beda oczywiscie na bialo malowane. Niestety kalki sa czarne a nie niebieskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moje pierwsze ''karbonowanie''. Wydaje mi sie, ze nie wyszlo az tak zle... Jeszcze pojdzie na to klar i cala karoseria zostanie wypolerowana.

Fotki:

p2130097.jpg

p2130098.jpg

p2130101.jpg

p2130096.jpg

p2130103c.jpg

 

Komentarze mile widziane.

P.S. Moze jutro przyjdzie moj namiot bezcieniowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zostawilem bo tam bedzie rejestracja i zakryje to calkowicie. Nie usunolem tego bo sie balem ze krzywo odetne ten kawalek i cala robota pojdzie sie sypac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.