Skocz do zawartości

Odnośniki do www...zdjęcia, i rysunki...


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

na tej stronie military photos od grzegorza(z polskimi jednostkami) najlepszy jest awatar takiego pana jak wholagun.......nie bede go tutaj pokazywal bo nie wiem czy wypada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cześć

Trafiłem na link do galeri gdzie jest bardzo dużo zdjęć sprzętu z Iraku. Szczególnie ciekawe są zdjęcia Strykera, w związku ze zbliżającym się modelem Trumpka .

link: http://www.ipmsslc.com/gallery2/v/References/OurManinIraq/

Miłego przeglądania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam

 

Dziś dołożyłem dział z pojazdami. Znajdują się w nim pojazdy Abrams (moje oczko w głowie), Bradley, M113, AVV-7, Hummer oraz inne. Wiem, że znowu amerykańskie, ale obiecuję w przyszłości dołożyć więcej. Głównie II-go wojenne. Staram się zamieszczać zdjęcia o jak najlepszej jakości i rozdzielczości.

 

http://www.moje-hobby.4nt.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=168&Itemid=31

 

Zapraszam i pozdrawiam

Samik

 

P.S. Najbardziej jestem zadowolony z fotek Abramsów. Od zawsze podobały mi się te czołgi. To jest również najczęściej sklejany i kolekcjonowany czołg u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki.Z amerykańskich pojazdów podobają mi się tylko Bradley`e, natomiast Abramsy nigdy mi się nie podobały, moim zdaniem są przereklamowane i brzydkie - zwłaszcza wieża oglądana z boku-taki kloc Wole Merkave

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć

Podaje link do strony na której jest dużo zdjęć pojazdów (szczególnie USA). Aby znaleść zdjęcia należy wpisać w wyszukiwarkę typ pojazdu, na przykład LAV-25. W przypadku tego pojazdu to jest ich bardzo dużo wraz z opisem gdzie zdjęcie zostało wykonane i z jakiej jednostki pojazd pochodzi.

Polecam

http://www.dodmedia.osd.mil/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

na tej stronce jest bardzo duża ilość materiałów od monografii czołgów, dział samobieżnych, po historie i szlaki bojowe WSZYSTKICH dywizji SS, armii sowieckiej, jak ktoś zna widawnicwa Osprey, Militaria.... zresztą POLECAM! I niech nikogo nazwa nie zmyli:

www.thule-italia.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Ta strona wydaje mi się trochę mało wiarygodna... klik!

 

Te polskie oznaczenia to jakieś takie trochę lewe są... Od kiedy u ruskich był orzeł z koroną? Sam wzór orła tez nie taki. Innych takich kwiatków pewnie jest więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Grześ czy Ty przypadkiem na NFOW nie grasujesz czasami?
Czasem... ale linki to raczej z czapki wstawiam... jak sobie coś np przypomnę... Bo zobaczę...

 

Linki o sprzęcie z by wschód mam raczej wszystkie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.