Jump to content

dormitor

Members
 • Content Count

  556
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdynia
 1. Modele jakby żywcem z torów wytargane. Chociaż nie wiem czy Lotosy aż tak odrapane jak Twój 060Da-1010 jeżdżą (trochę ich widuję za oknem). Chętnie zobaczyłbym ET42 w Twoim wykonaniu...
 2. Wygląda na to, że produkcja przebiega ze zmiennym szczęściem. Wszystkie TKS-y, które kupiłem (w różnych miejscach, pod różnymi szyldami) są z twardego tworzywa i złego słowa powiedzieć nie można o tym co się trzyma w rękach. C2P, który posiadam jest też z twardego plastiku, ale za to bardzo ,,zmaltretowany'' - np. wypychacze niemal przebiły wannę kadłuba na wylot - są okropne ślady i wybrzuszenia. Trzymajmy kciuki za to by pozostałe modele już zadowalały wszystkich. Odnośnie wątku - inspirujący model, trzymam też kciuki za udane malowanie Fajny patent z lufą. Czy to igła do injek
 3. Hej, moim skromnym zdaniem masz prawo być zadowolony z tego modelu. Cysterna z jakiegoś zapomnianego lotniska, taka co to ma lata świetności za sobą. Może to taki egzemplarz, który ktoś jeszcze eksploatuje pomimo tych wszystkich lat? Sugerować mógłby to właśnie też zderzak, oryginał odpadł (wygląda inaczej, rysunek na pudełku nie jest zbyt poprawny). Cysterna brudna jak i podczyszczona wygląda dla mnie dość wiarygodnie. Przesunięcie beczki bardzo pomogło. Zgadzam się z Grzesiem, że warto popracować nad felgami w tych Gazach. Dzięki za zamieszczenie fotek gotowego modelu. Nieczęsto wid
 4. ojacie... Oglądam ten wątek, oglądam i się zastanawiam czemu ten koleś daje tyle fotek z muzeum techniki... Myślę, że dziwnie tam odwzorowali te kraniki, może nie mieli oryginalnych części (pamiętam z ulicy jak wyglądały ), czytam komentarze i gratulują mu modelu... No to jeszcze raz na obrazki i... jaja jak berety... wziąłem model za oryginał. CZAD!
 5. Grześ, zajrzyj do wątku warsztatowego. Wszystko na pierwszej stronie znajdziesz...
 6. Hej, planujesz jakieś oświetlenie robić? Jeśli tak, to opisuj i pokazuj wszystko bardzo, bardzo dokładnie W tej skali nieczęsto widzi się tego typu zabawy.
 7. Ale czy istnieją dowody na to, że Milicja Obywatelska używała BTR-ów z lemieszami? Czy nie jest tak, że pojawiły się one ,,za policji''?
 8. черный сокол??? mój sokole gromowładny pytaj o mnie stepów sławnych...
 9. Hej, rzelu, chodzi mi konkretnie o wersję wykorzystywaną przez ,,Army Fire Service'' - skrzyniową zaadoptowaną na wóz pożarniczy. Wygląda na to, że producent zrobił to na podstawie jakiegoś zdjęcia, a może to tylko ich fantazja... Wiele jest na rynku modeli, które nigdy nie miały realnego pierwowzoru.
 10. Czy dysponuje ktoś jakąś fotką Bedforda QL w służbie wojskowej straży pożarnej? Coś takiego wydało IBG jako ,,Bedford QL Fire Tender''?
 11. dormitor

  Linki

  Warto sobie do swojego czytnika RSS dodać feed ze stronki Shorpy Photo Archive (http://www.shorpy.com/). Znaleźć tam można smaczki dla wielbicieli wczesnego etapu rozwoju motoryzacji - pierwsza dekada XXw., lata 20., lata 30. itd. A wszystko w doskonałej jakości! Przykładowo:
 12. Fotki poniżej to kompilacja zdjęć opublikowanych głównie na militaryphotos.net: http://farm4.static.flickr.com/3062/2905067685_2d6ece12e4_b.jpg
 13. Jeśli ktoś dysponuje większą ilością zdjęć powyższego pojazdu - zachęcam do dzielenia się.
 14. Фильм Русская Акула часть 1 часть 2 часть 3 Mam nadzieję, że nie było
 15. Nice truck! The wheels are especially interesting, the effect is pretty cool. How much did you widen the tires? Can you say a bit about other modifications?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.