Skocz do zawartości

Supermodele wraków, wozów uszkodzonych itp.


PiterATS

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ze to właśnie przez takich jak ty imek46 kuleje poziom zawodów. Popatrz na swoje modele kolego i bij sie w piersi ,bo ja przynajmniej nie pretenduję na Sztukmistrza jak ty. A ty owszem dając swoje nazwisko między największe sławy polskiego modelarstwa.
Jak byś kolego wiedział z historii kto był Sztukmistrz z Lublina, to wiedział byś że to nie o mnie chodzi.A bić sie w piersi nie mam za co i nie muszę,bo te osoby które wymieniłem doskonale wiedzą jakie robie modele.I dobrze mnie znają może po za panem Adrzejem Zioberem.W moim podpisie jest jeszcze jedno.Nasza klubowa strona,gdzie możesz sobie obejrzeć moje dokonania.A nazwiska swojęgo wcale sie nie wstydzę w przeciwieństwie do ciebie.Ty chyba jednak jesteś mistrzem, bo wszystkich dookoła krytykujesz, więc pokaż co robisz a wtedy bedziemy mogli osądzić co potrafisz,bo krtykować to każdy potrafi.Miej troche cywilnej odwagi i pokaż swoje modele.Pozdrawiam i życzę wesołych świat wielkanocnych,nie wstydzący się swojego nazwiska Imieliński Zbigniew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedawno ta dioramka była prozentowana w temacie Fajna dioramka.

 

Ale rzeczywiście bardzo ciekawy pomysł z tymi lustrami. Wielkie dla pomysłodawcy.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Jak już ustalicie sobie, drogą inna niż forum (np. PW, e-mail, telefon, lub Poczta Polska...) kto jest najlepszym modelarzem, kto psuje modelarstwo, kto kogo obraża, jak również omówicie sobie formy wpływania na opinię o swojej pracy w kształtowaniu warsztatu modelarskiego i „formy” zdolności manualnych, zapraszam ponownie.

Tym czasem każda następna wypowiedź, będąca prywatna wycieczką w kierunku jakiegokolwiek członka forum będzie napiętnowana wraz z forumowiczem, użalającym się nad swoim, i kolegów losem.

 

Ps. Watek będzie oczyszczony z wpisów urągających wzajemnej uprzejmości i logice eleganckich wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit...

W związku z wcześniejszym postem Grzegorza Post zostaje usunięty w całości.

Forumowicz imek46 dostaje UPOMNIENIE na forum publicznym.

Wcześniejszy post Grzegorza tyczy się do wszystkich uczestników tego tematu i naszego forum.

Admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wtedy jak mnie nazwał pacanem na ogólnym forum sobie o tym przypomniałeś

 

Imek czy Ty myslisz, ze zaloga nie ma nic innego do roboty i bedzie siedziala na forum przez 24 godziny aby tylko lukac na te Wasze pyskowki ? Dlaczego skoro zostales zaatakowany personalnie w/w temacie nie zglosiles tego do Admina ? Co to jest forum ogolne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.