Jump to content

SEPECAT JAGUAR GR-1


maslav
 Share

Recommended Posts

Niestety nie wiem, nie było informacji gdzie był użytkowany przedstawiany egzemplarz. Charakterystyczny dla Anglików kolor różowo-piaskowy wskazuje że gdzieś w Afryce (Bliski Wschód) ale konkretów podać nie mogę. Skupiałem się na zdjeciach szczegółów bo w najbliższym czasie będę psuł ten model Airfixa (brrrrrrrr) tylko w innym malowaniu (Norwegia lata 80-te), a jak wiadomo stary Airfix nadmiarem szczegółów i dokładnością nie grzeszy więc masę rzeczy trzeba bedzie przerobić, dorobić itp. Na zdjeciach te szczegóły (np. podwozie, hamulce) widać dość dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Wróg (Airfix) nie zna litości ale to będzie walka na śmierć i życie.To stary model więc jak skaszanię to nie kupię już drugiego, dlatego będę walczył do ostatniej kropli krwi. Zabawne, że do topornych wyprasek z równie topornymi wypukłymi liniami podziału (jak w SU-27 ZVEZDY), Airfix dołożył całkiem fajny, zupełnie nowy zestaw uzbrojenia z dobrego tworzywa z wklęsłymi, delikatnymi liniami podziału-to się nazywa MARKETING. Na zdjęciach nie widać linii podziału więc spokojnie można je zetrzeć-dla mnie wyznacznikiem jest podobieństwo gotowego modelu do oryginału, nie lubię "zbyt ładnych" modeli.

Miga 23 ZVEZDY malowałem i ścierałem 4 razy-zobaczymy czy Jaguar pobije ten rekord.

Trzymaj kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.