Jump to content

Mikele

Members
 • Content Count

  5,658
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Mikele

 1. Nie, nie, nie. Plany miałem wielkie, ale model był o krok od przebazowania do kosza na śmieci 🤣 Zostaje tak, jak jest, postawię go w najdalszym zakątku gabloty i nie będę na niego już patrzył w ogóle.
 2. Dzięki. Sam temat był świetny i z dużym polem do popisu w brudzeniu, choć podobno samoloty się nie brudzą 😉 A w zasadzie to można było poszaleć jeszcze bardziej.
 3. Akurat tej nie przeczytałem. Ale już będę czytał, obiecuję. 😉
 4. Zmęczony podstępnym zestawem Eduarda wrzucam foty efektu finalnego. Przepaki to zło, stare formy, jakość godna Misterkrafta, kalki się srebrzą, ale malowanie fajne znalazłem, to jest. Nie ma się co rozpisywać. Jak mnie znów na Mirage IIIc najdzie to się wezmę za Hobby Bossa.
 5. W tym miejscu Ci jeszcze nie gratulowałem. Czytałem, świetnie napisany artykuł.
 6. No i klasa. Wirnik nośny to też skrzydło, tylko się w kółko musi kręcić 😉
 7. Mikele

  Mig-29

  Nic dodać nic ująć. A medialna szopka między obecnym MON i poprzednim kierownictwem ze zrzucaniem winy jednych na drugich jest smutną i żenującą kropką nad i w całej tej sytuacji.
 8. Mikele

  Mig-29

  Czemu w temacie o MiG-29 jest 2.5 strony dyskusji z tematu dwa wątki niżej? Jest już kącik ekspertów nt F-35 z szachownicą.
 9. Mikele

  Mig-29

  Info sprzed chwili. Pilot odnaleziony - udzielają mu pomocy. https://www.tvp.info/41586799/katastrofa-mysliwca-na-mazowszu-to-mig29?fbclid=IwAR0emg3VcyBw82hdd7ZarzbLZG27xdDlJVkZ0jc4jsdiY0kSXN3lzK8apfU
 10. Dawno mnie tu nie było. Prawie-z-pudła model w Twoim wykonaniu, mocno posuniety w budowie. No, no, wkrótce galeria. I pisząc wkrótce mam na myśli mniej niż rok. 😉 Robota jak zawsze prima sort.
 11. Dzięki chłopaki. Podobał mi się ten kamuflaż, ale Chieftain mnie nie przekonywał swoją urodą, więc jak się Challenger II w tym make-up'ie pokazał to nie mogłem go nie zrobić 😉
 12. Petarda. Czapki z głów.
 13. Pierwszy w tym roku. Pudełkowy zestaw Trampka, Kilka bambetli wydłubanych od podstaw, pomalowany Gunze, przypudrowqany i napastowany Mig i AK. Lekki, łatwy i przyjemny, choć gumowe gąski to pomysł szaleńca w amoku - tak generalnie.
 14. Kolorki z pomarańczowego zestawu Hataki, czy coś innego dobierałeś? Łapie za oko, dobra miniatura.
 15. mikele78@poczta.fm - odezwij się na @, bo PW na forum świruje pawiana
 16. Ty swoją też wyczyść, bo mam podobny komunikat przy próbie wysłania wiadomości 😉
 17. NIe zauważyłem, że tu jeszcze ochy i achy lecą 😉 Adam, Marek - dzięki.
 18. Znaczy się misja zakończona sukcesem 😉
 19. Tabliczka na podstawce sugeruje, że to jeszcze nie koniec 😉
 20. Mówiąc szczerze osobiście zinterpretowałbym to jako zacieki. Na tej wysokości (wlot na krawędzi natarcia) jest chłodnica oleju a ślady zaczynają się w miejscu, gdzie są luki inspekcyjne. Tym bardziej, że zdaje mi się iż samolot ma długie kolektory wychodzące nad płat. Ale bez wymądrzania się - temat do akademickiej dyskusji nad kwitologią i ze szklanką czegoś dobrego 😉 mbrnnr, Sławekb - Dzięki. Cieszę się, że się podoba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.