Jump to content

Ford V 3000 S, ICM #35411


bartek_222
 Share

Recommended Posts

Zabrałem się za niego, na razie nie ma powodów do narzekania. Części spasowane nieźle, śladów po wypychaczach niewiele. Model "z pudła", malowanie też takie jak na pudełku - zamierzam wypróbować jako podkład "chaos black" z Citadel Colour, a docelowo Tamiya TS-3 czyli dark yellow. Na koniec wash MIG i pigmenty Vallejo, ale to jeszcze daleka droga.

Stan na teraz (złożone na sucho):

DSC00045.jpg

Na kabinę poszło niewiele szpachli, jedyna wada to konieczność rozwiercania "otworów montażowych", ledwo, ledwo zaznaczonych. Pogłębiłem też "wloty powietrza" po bokach maski, bo były prawie niewidoczne:

DSC00041.jpg

W okablowanie silnika bawić się nie będę, bo maska i tak będzie zamknięta na stałe. Trochę śladów eksploatacji moim skromnym zdaniem wystarczy.

DSC00044.jpg

Jeśli czas pozwoli, przed świętami będzie po podkładzie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, jest bardzo płytki... szlifowanie złączeń niemal go likwiduje. Nie podoba mi się też "paka" - brak jakiejkolwiek faktury, bardzo delikatne połączenia między deskami. Zabrałem się za ich pogłębianie, ale ścianki są z tak cienkiego plastiku, że łatwo "przedrapać się" na wylot. Coś z tym trzeba będzie zrobić... mam (od znajomego palacza cygar) bardzo cieniutkie płatki drewna, z pudełka z cygarami. Kombinuję żeby je dociąć i okleić "pakę". Ale nie mam pomysłu, jak najlepiej to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.