Skocz do zawartości

Su-22M3


Piotr_P

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i chwała za fotografie , ale czy nie można by , i tu prośba do Moderacji wrzucić tych fotek do działu Su-7/20/22 ?

Prędzej czy póżniej nazbiera się materiału odnośnie Suczek i będziemy skakać po Forum w poszukiwaniach .Mamy fajny wątek o 21, niech powoli tworzy sie następny zbiór materiałow o Suczkach .[ to tylko tak moja mała propozycja -przychylę się do woli Większośći ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośby zostaną wysłuchane -oby pogoda dopisała ,póki co jest szansa.

Co do reszty fotek to kilka jeszcze jest,tylko się śpieszyłem do obowiązków domowych i tyle wrzuciłem.

Widzę ,że zainteresowanie jest więc proszę o konkretne punkty ,które chcecie ,żebym sfotografował

 

PS

co do wersji...szkoda ,że nie można poprawić postów bo bym zmienił,nie znam się dokładnie na wszystkich wersjach nowszych maszyn,lubię okres II w.ś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poprosił o fotki prawej strony kadłuba od kabiny do nasady statecznika.

Pozdrawiam

Cześć i chwała za fotografie , ale czy nie można by , i tu prośba do Moderacji wrzucić tych fotek do działu Su-7/20/22 ?

Prędzej czy póżniej nazbiera się materiału odnośnie Suczek i będziemy skakać po Forum w poszukiwaniach .Mamy fajny wątek o 21, niech powoli tworzy sie następny zbiór materiałow o Suczkach .[ to tylko tak moja mała propozycja -przychylę się do woli Większośći ]

Nie żebym był zazdrosny, ale czy nie wystarczy czasami przejrzeć forum?: viewtopic.php?f=65&t=1531

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek .Sz.-dzięki , nie mogąc otworzyć linka myślałem że to coś nowego

Piotr _P- dawaj , nie przejmuj się .W ten sposób od czasów Da Vinciego , Michała Anioła , czy Matejki nie powstałoby już żadne dzieło. No i zobacz w jakim towarzystwie się znalazłeś

 

Z Forum Miłośników Symulatorów Lotniczych-warianty podwieszeń Suki

 

http://92.60.132.84/~apacz/smf/index.ph ... #msg257272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacjo Szanowna . Wydłużcie czas zmian podczas pisania postów .Sorry za linka .Za chiny nie mogę go poprawnie wpisać. W każdym razie na w/w Forum w temacie "Polskie Su-22 i nie tylko ..." skany z instrukcji wariantów podwieszeń Suki. Szok dosłownie .Jak ten samolot się odrywał od ziemi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie za późno....z rana przed wyjazdem nie było już postów to pojechałem ;( i zdjęc suki brak....za to nowe są -MIga-15/ LIMów,IŁ-28,troszkę Su-7,głównie podwieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.