Jump to content

babcia131

Members
 • Content Count

  1,500
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Malbork
 • Interests
  lotnictwo
 • Occupation
  Były technik samolotu-Emeryt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Model naprawdę ładny , ale coś mi nie pasuje ta tylna wiezyczka .Bardziej wygląda na chińską z H-5 , niż na IŁ-28.
 2. Fotka z serialu "Gruby" Przejrzałem obsadę , ale nie rzuciło mi sie nazwisko z dzisiejszej polityki.
 3. Chirurgiczno-ortopedyczna praca . Jest co podziwiać .
 4. Ładny . W niektórych ujęciach wygląda jak prawdziwy
 5. babcia131

  Aerograf

  Tak jest .Produkują nawet wersje dla głuchoniemych i ociemniałych .
 6. babcia131

  MiG-21

  http://dfiles.eu/files/38owvu0se http://dfiles.eu/files/1liaxeqv6 Jeden z Kolegów prosił mnie o odświeżenie linka z fotkami GSh-ów , ZSh-ów , THL-ów itp sprzętem używanym m.i przez Naszych Pilotów .Jeśli się komuś przydadzą , linki powyżej .Jednocześnie informuję ze zbierałem to z czystej ciekawości , nie jestem specem po wysokościówce .Ewentualne pytania mozna kierować do Kolegi Radosława Szukały na stronie https://www.facebook.com/#!/fotelekatapultowe/?fref=ts To jest Fachowiec który myślę rozwieje wszelkie wątpliwości .
 7. Za model 5 -wyszedł całkiem naturalnie. Do samolotu wystarczą 2 podstawki, a drabinkę....hmmm -lepiej schowaj .Stanowczo za gruba .W "naturze" była zrobiona z rurek 30-35 mm , podziel to przez skalę .
 8. http://www.flightforum.fi/forum/index.php/topic,92297.40.html Trochę fotek Fiński 21 F-12 [ 13 ]
 9. No to jak jeszcze pobrudzisz prowadnice klap zaskrzydłowych , to będzie ładne brudzenie .Co prawda fotka przedstawia 21F-13 , ale rodzaj klapy i prowadnic był taki sam jak na PF -zobacz ile tam brudu .Na pewno było smarowane i to podejrzewam smarem grafitowym . http://imgur.com/cAEjnZo Przydałoby się troche to "nasmarować i porozbryzgiwać " http://imgur.com/9OeKdKK
 10. Piotr -to są wzierniki spr. poziomu załadowania cylindrycznych zasobników hydraulicznych. I rzeczywiście -zrobienie "szkiełek " dodałoby autentyczności modelowi .
 11. Ja takich płyt na pasach nie widziałem , ale na innych lotniskach raczej nie chodziłem po pasach. Ale , po likwidacji 28 plm samochody ciężarowe wywoziły ze stref rozśrodkowania [ schrony , drogi kołowania ] setki takich płyt z rozbieranych dróg .A więc były to jakieś demontowalne płyty , ale nazwy nie znam .
 12. Moim skromnym zdaniem , sama płyta w miarę dobrze, ale szczeliny po 1 -za grube , po 2 -za gęsto odwzorowane .Płyty były jednakowego rozmiaru i raczej nie pękały w połowie , a takie to sprawia wrażenie .Moim zdaniem ta pierwsza "szczelina " jest niepotrzebna .
 13. Zabrzmiało to dwuznacznie .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.