Jump to content

jacek172

Members
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jacek172

 1. Witajcie koledzy. Doradźcie mi, jakie metalizery wybrać. Najfajniej gdyby nie wymagały rozcieńczania a dedykowany lakier bezbarwny nie kosztował kroci.
 2. Na tym zdjęciu to akurat pokazane jest lądowanie
 3. Fajna kolekcja a może by tak pod samoloty dać trawkę i kawałki pps'ów ?
 4. Gdzie można dostać żywice od MK ?
 5. Czekam z niecierpliwością na efekty Twojej pracy
 6. Zapowiada się fajny warsztat, będę obserwował
 7. Lotki w każdym typie samolotu wychylają się w przeciwne strony. Jeśli jedna wychyla się do góry to druga idzie w dół z tym, że nie jest to taki sam kąt: http://pl.wikipedia.org/wiki/Powierzchnie_sterowe Ale powierzchnie sterowe na sterze wysokości wychylają się już tak samo. Pozdrawiam No nie w każdym samolocie chociażby w Cessnie 182 T wraz z klapami lotki również się delikatnie opuszczają, ale zaznaczyć przy tym trzeba, że nadal spełniają swoją funkcję i wychylają się przeciwstawnie względem siebie.
 8. Ładnie idziesz z Karasiem podziwiam postępy
 9. Coś chyba poszło nie tak przy wytwarzaniu tego Sokoła
 10. Czym skleiłeś przeźroczyste elementy nosa ?
 11. Jeżeli ktoś zakupi to niech się pochwali jak z jakością tego wyrobu
 12. Ja kilka dni temu kupiłem kalki do Su-22 w 1:72 i jeszcze czekam na przesyłkę jeżeli będą dobrej jakości to zakupię do Migów 21
 13. Leszku, odlewasz takie zestawy czy też jest to kupny produkt ?
 14. Wiem, że ciężko jakoś to poprawić, ale chociaż wycięcie koła dużo da i będzie to wyglądało bardziej przyzwoicie. Przymierzam do zrobienia kilku Suk, m.in. Czarnego Dzika tak więc będę śledził Twoje zmagania:)
 15. Liczę, że praca obejmuje modyfikacje przedniej goleni ?
 16. Świetna robota! Muszę spróbować domowego odlewania z żywicy
 17. Po dość długiej przerwie spowodowanej sesją i problemami zdrowotnymi zasiadam ponownie do Spita. Poprawiłem fotel pilota, oraz dodałem dźwignię chowania podwozia starszego typu. Po czym złożyłem połówki kadłuba. Teraz pora na szlifowanie i montaż reszty płatowca.
 18. Do Polskich Limów-2 widziałem 1 kalkomanię (które możnaby kupić), a do SB Limów żadnych :(
 19. Mimo, że jakość dyskusyjna :P to bym kupił kilka gniotków Aczkolwiek już się"kupiłem" na Limie... I zostały mi po tym czymś tylko kalki. Jestem ciekaw czy inne migi-15 Ji-2 to też te same formy ?
 20. http://allegro.pl/ts-11-iskra-zestaw-zywic-i2977682848.htmlmoże warto się zainteresować ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.