Skocz do zawartości

Pomóżcie


jark

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie.Jak sklada sie bolid F1,chodzi mi czy jest tam dużo takich malutkich części i jak sie sałada samochady osobowe.Jestem zainteresowany kupnem MB SLS AMG od RAVELL-A(dam link z tym mercem,może ktoś skladal i wie jakie są tam części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taki temat jak pytania pomocne przy budowie modeli. Jeśli nie masz zdolności manualnych i cierpliwości, to lepiej znajdź inne hobby. Zawsze znajdzie się jakaś drobna część, zwłaszcza w F1. Może lepiej kupić gotowy model bolidu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz bolid F1 to najlepiej Revell chyba najmniejszy element to kierownica

Ale nie kupuj tych najnowszych tam masz silnik i w ogóle prawie wszystko. Tak samo F1 Tamyi są dosyć skomplikowane. Co do cywilnych to ciężko jest coś takiego znaleźć, ale chyba ten Merc będzie raczej dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copycat sory że to pisze tutaj ale jestem na tym forum od wczoraj i nie znalazlem takiego tematu.Więc polecacie mi tego AMG.

Wielkie dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz sobie do działu IN-BOXów:http://modelwork.pl/viewforum.php?f=75.

Jest tam zaprezentowane kilka modeli "efjedynek". Porównasz sobie wypraski ilość, jakość i szczegółowość części itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.