Jump to content

copycat

Members
 • Posts

  1,400
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by copycat

 1. Że niby policja w USA używa samochodów z kierownicą po prawej stronie?
 2. South West Model Show 04/09/2021 - 05/09/2021 Muzeum czołgów w Bovington organizuje wystawę. Wiem że to nie w Polsce, ale może ktoś oprócz mnie jeszcze się wybiera.
 3. Jeszcze raz dzięki za rzeczową podpowiedź, a więc tak przejrzałem właśnie filmiki. I tak krzyżowy Harris jednak wożą, lub coś podobnego, widziałem na jednym pojeździe, zostaje. Tuba z bólem, ale wywalę, po lewej stronie skrzyni są dwie anteny. Ta z tyłu często z przegubem i coś na środku. Stop klatki trochę rozmazane, ale na dwóch ostatnich jest na 100% krzyż.
 4. Dzięki, działam prosto z pudła. Widzę, że najbezpieczniej merytorycznie by było zrobić go gołego z parady. Chociaż te anteny po prostu mi się podobają, późno na zdejmowanie. Chociaż to wciąż możliwe, są jeszcze dwie, których na razie nie założyłem. Idąc tropem naszych ministrów wojny, już niedługo za parę tygodni, nasze wozy będą wyposażone w najwcześniejsze systemy.
 5. Black nato pomalowany, koła i tylne błotniki to czarna tamiya z domieszką połysku. Powoli maluję detale, potem będzie czas na kalki. Jakieś brudzenie, ale póki co nie mam pomysłu na podstawkę. Takie dodatki znalazłem, może to wywoła jakąś dyskusję, który i dla kogo. Mnie te radiostacje kręcą, akcesoria i muszę się za pasami rozejrzeć.
 6. Mi się podoba. Zwłaszcza te przecierki, rozjaśnienia, dużo kalek. Dodaj mu jakąś podstawkę i będzie rewelacja.
 7. A mi się podobał poprzedni odcień. Muszę temat zgłębić, zanim swoją czwóreczkę pomaluję.
 8. copycat

  T 28 zvezda

  Bulik58 ja swoje dwa ostanie modele po 6 latach skończyłem. Życie. Są takie rzeczy co się fizjologom nie śniły- co do warsztatu. Taka rada na poważnie, wyczyść obiektyw, bo dam sobie paznokcie uciąć, że jest brudny. Dlatego takie mydło na zdjęciach.
 9. copycat

  T 28 zvezda

  Czekam z niecierpliwością na każdy kolejny odcinek.
 10. Jakiego tam dziada, przecież takie cudaki są najlepsze. Siatkę to mogłeś jednak pociągnąć do samego końca. Wiem że to wymaga przebudowania podstawki, ale warto by było. Może kurz tak nie modelarsko zbyt jednorodny kolorystycznie, troszkę kolorów jak na podłożu. No i tyle, bo jak zwykle zazdroszczę genialnego modelu.
 11. Dzięki wszystkim. Co do cienia na ścianie. Może to kwestia, mojego monitora, ale za nic nie mogłem zrobić zadowalającej mnie sesyjki w domu. Mimo że do tej pory było ok. Więc poszedłem na zewnątrz. Trochę zdjęć z blendą, trochę w pełnym słońcu, cień na kartonie, zafarb w cieniu od drzwi, do tego dedykowany balans bieli dla zdjęć w cieniu. Te ostatnie wykasowałem. Wieczorem powtórka w niby studiu, tym razem z blendą i to są te ostatnie zdjęcia i z nich jestem najbardziej zadowolony. Pomalować balse, wiem wiem wiem. Po prostu przy moim tempie składania, póki co szkoda mi kasy na bejcę. Bo zanim dojdę do kolejnej podstawki to mi zaschnie w puszcze.
 12. Model KV-1S w malowaniu 6 Gwardyjskiej. Dodatki to: -gąsienice Bronko, malowanie z instrukcji wymaga zmiany gąsienic, wyjaśnienie w warsztacie, -blaszki Eduard, -Figurki Miniart
 13. Kijem bym tego zestawu nie ruszył, bo nieciekawy strasznie. I tu pojawiasz się ty z pomysłem i wykonaniem, że tylko pozostaje szczękę zebrać z podłogi.
 14. Na ostatnim zdjęciu widać jakiś chiping na przedniej płycie, całkiem fajnie to wyszło. I tyle. Musisz poprawić zdjęcia, bo wszystkie galerie jakie pokazałeś są słabe. Zdjęcia, nie modele. Boczne światło przez co pół modelu jest w cieniu, część zdjęć rozmyta, balans bieli szaleje.
 15. Że wystawa, taka z ludźmi? Człowiek odwykł. Gratulacje za medal.
 16. Figurki od pół roku, albo dłużej w trakcie. Kończę lub mnie wykończają wykończenia. Paski i takie tam duperele. Iwan: Siergiej: Dimitryj: Starszyna Czernołusow, Podobieństwo przypadkowe. Zbliżenie ujawnia wszystkie moje niedociągnięcia, dopiero ze 100m wygląda to dobrze.
 17. Ekskluzywny model, świetnie zapełnia lukę. Robiąc stare ciężarówki, bardzo mi brakowało i nadal brakuje takich wynalazków w rozsądnej cenie. Gratulacje za produkt.
 18. Scratch nie scratch o dokładność trzeba dbać, to jednak widać z bliska, tylko, ale jednak. Zacieki w kosmosie to wciąż śliski temat, ale że to gwiezdne wojny, a tam wszystko można. Lucas zresztą sam powiedział, że ma prawa fizyki gdzieś. Fajny model, zwłaszcza że jedyny. Taką pracę trzeba docenić, bo nie każdy rzuci się na takie wyzwanie. Scratch zawsze robi wrażenie.
 19. Betoniarkę myje się po robocie, ale to jedyny minus. No chyba, że to taki pomysł na dioramę. Reszta rewelacja, świetny model.
 20. Skala robi swoje, ale dawno nie widziałem tak dobrego modelu i tak dobrych zdjęć. Piękny.
 21. Na carboot spakowany? Fajny cudak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.