Jump to content

copycat

Members
 • Content Count

  1,237
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Lublin/Southampton
 1. Kolor pochodzi od gąsienic, rdza schodzi z gąsienic, jakby W5 ją zmywał.
 2. Witam mam taki problem z Friulami. Wiem żeby pokryć je rdzą, moczycie je w mieszaninie octu i domestosa. Mieszkam w Anglii i tu nabyłem takie coś. Wymieszałem z octem. Ciecz nabrała koloru rdzy, ale właśnie tylko ciecz. W5 jest dość gęsty i przy drugiej próbie miałem wręcz rdzawe błoto. Natomiast gąski wyglądają tak. Co nie tak, wydawało mi się że domestos jest na bazie wybielacza (bleach) tak jak W5 i że to będzie działać.
 3. To dwa różne modele tego samego pojazdu, kolorystyka szczegółów inna.
 4. Moje zdjęcia pokazane na picasa. Postaram się też wstawić parę filmików. Duża wystawa, za duża.
 5. Będę, B&B zabookowane, oby mi w pracy zdania nie zmienili co do wolnej soboty.
 6. Dioramka rozwala na łopatki- pozytywnie. Kaktusy rzeczywiście pochodzą z Ameryki, w Afryce mogą występować, turystyka zapoczątkowana przez Kolumba.
 7. To tylko kwestia wyczucia, też na początku miałem z tym problemy. Próbuj dalej i tyle. Musisz wyczuć moment kiedy jest odpowiednio miękka i z jaką siłą i szybkością rozciągać.
 8. T-64 leży w pudełku, zacząłem kable to wyrzutników robić i okazało się że ich mocowanie jest jakieś takie inne i mają belkę z otworem na te kable. Potem kupiłem tygrysa i tak w połowie budowy przywiozłem sobie t-62bdd. A że mam wenę na niego tzn. fajne zdjęcie, to rozgrzebałem kolejny model, który praktycznie skończyłem. A tak po prawdzie, to za dużo gram w WOTa i nie mam gdzie tego pomalować.
 9. Właśnie kończę składać t-62, i tam chyba są takie same gąski i nie mam zamiaru ich zmieniać. Skleiłem cały łańcuch klejem revella i zanim wysechł ułożyłem na kołach. Wg mnie przyzwoicie to wygląda. Ten T-72 to musi być i u mnie, bo już od jakiegoś czasu mam zdjęcia podobnie rozwalonego, ale z któregoś z krajów arabskich.
 10. Szukając zdjęć do budowy T-64, znalazłem takie zdjęcie, opisane jako rosyjski t-64 w czasie walk na Ukrainie. Oczywiście jest to t-62 bdd. Dłubię go właśnie i moje pytanie jest takie, może ktoś rozpoznaje oznaczenia kwadrat z dwoma pasami w środku. Pomogłoby mi to w odczytaniu nr na wieży, który wygląda na 3?10, lub 3?M0. Czołg też zastanawiam się czy jest zielony, na wieży widzę jaśniejszy kolor zieleni, i zastanawia mnie czy nie jest to jakieś dwubarwne malowanie. Czerwona flaga to flaga ZSRR, czy jakieś oznaczenie? Czołg jest okopany, pozbawiony zbiorników paliwa. Wszelkie wskazówki mile widziane
 11. copycat

  JS-3 Tamiya 1:35

  Tamiya i takie jamki skurczowe na płycie silnika, delikatne ale widać je. A Twoja praca jak na razie ciekawa.
 12. No takie jest dzisiaj kino z Hollywood, tego się spodziewałem i to dostałem oglądając. Takim chyba przyzwoitym filmem czołgowym była Bestia.
 13. A to tego modelu nie polecam, drugi raz bym go nie kupił. A kupiłem trochę tak na szybko, bez przemyślenia. Po prostu chciałem mieć Tygrysa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.