Jump to content

copycat

Members
 • Content Count

  1,257
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Lublin/Southampton

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 6 lat później. Niestety mam jakiś pomysł na niego.
 2. Do galerii brakuje naboi, właśnie je dostałem. Mógłbym go skończyć jutro, ale muszę je cudownie rozmnożyć. Będą potrzebne do innego projektu. Co do jakości to widać na zdjęciu. Przy toczonych metalowych to są słabe.
 3. Bardzo pozytywny odbiór.
 4. O fajnie, że trafiłem na temat. 2 dni temu zacząłem zbierać zdjęcia libańczyków, bo mi akurat właśnie taki libańczyk z początku tematu siedzi na wątrobie. Z chęcią zobaczę jak to się skleja. Co do jakości po AMT i Academy nic mi nie straszne.
 5. Pominę piankę czy kto co lubi jako wypełniacz. W Walii w Penarth na plaży znalazłem gdzieś w zagłębieniu urwiska, taką dziwną skałę. Kruszyła się w rękach. Z dużych kamieni zrobiłęm mniejsze aż wreszcie pył, pomalowałem Tamiya Buff.
 6. Mocno mi się spłaszczył po brudzeniu. Wieża nie trzyma pozycji, ponieważ lufa jest za ciężka, ale wkleję jakąś śrubkę dla przeciwwagi. Brakuje pestek i paru detali, jakieś pudełko. Zrobiłem też nowe pogięte błotniki. Radzę też najpierw przykleić fartuchy do błotników, a nie błotniki do kadłuba, bo wichrują.
 7. Podglądam, wiadomo. Na PrimePortal.net jest sporo zdjęć z tego rejonu. Lakier do włosów nakładałeś prosto z butli czy aerografem, pytam się bo mi całe płaty schodzą, czy to kwestia grubości warstwy, typu farby tej, którą ścieram(akrylowa, celulozowa).
 8. Takie wojsko to rozumiem.
 9. Różnie raz gąbka, pędzel ten najmniejszy, najpierw kolor podstawowy zielony rozjaśniany białym, potem wypełnienie hull red plus german grey(co kto woli, w zależności co potrzebne, mniej lub więcej rdzy, gołego metalu), wash abtailung dark rust. polecam Night Shift Modeler 4 EASY chipping tricks fot beginners.
 10. Bożo jak zwykle wpożo. Szczena na podłodze.
 11. Może i za dużo, ale całkiem przyzwoicie. Mi się podoba osiągnięty efekt.
 12. Wash na obiciach, popracowałem nad wydechem, jeszcze go okopcić muszę. Zbiorniki paliwa z prawej strony tył, usunięte, to tak à propos pierwszego zdjęcia. Gąsienice wydłużone, ale temat boli dalej. Jutro wash na obiciach na kołach, jakieś cienie pod wieżą.
 13. Nie no oczywiście cenię uwagi, zawsze zawracają na właściwy tor. Trzymam się w miarę pierwszego zdjęcia, chociaż już przesadziłem z obiciami, ale fajne są. Wszystko powoli żeby wstydu za dużego nie było, tak jak tu: To mój model z innego wątku, gdzie robię od 4 lat dwa T-64, drugi nie skończony to T-64 z płytkami, może ukraiński może ta druga strona.
 14. Zgadzam się, mam dosyć robienia modelu przez rok, tak żeby każdy kabelek w silniku się zgadzał, bo tak już raz było(albo nie raz). Bardziej ćwiczę techniki i póki co jestem w końcu zadowolony(night shift modeler, thanks), choć kolorek położyłem bez rozcieńczalnika i lekki piasek się zrobił. Ale nie widać tego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.