Jump to content

copycat

Members
 • Content Count

  1,304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

Personal Information

 • Location
  Lublin/Southampton

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie o ten rozkład sił się boję. Co do skręcania, to podczas postoju jest to rzeczywiście niemożliwe, koła by musiały szurać na boki. W czasie jazdy to już mniejszy problem. Myślę że to bardziej skomplikowana konstrukcja, bo to nijak się ma to tego co ja wiem z mechaniki.
 2. Jakiś schodek do przednich drzwi będzie, prawda? Póki co, super oryginalnie jak zwykle.
 3. Gąsienice się rwą, brudzenie niedokończone, podstawka nie siadła tak jak trzeba. Mat który użyłem jako fixer pigmentu, błyszczy się w paru miejscach, zbyt gruba warstwa.
 4. Musiałem od święta zajrzeć do łajb, fenomenalny. Nie myślałeś żeby jakiś chiping i obicia na schodach, drabinach i poręczach zrobić?
 5. Musiałem obejrzeć oryginał, żeby sprawdzić czy te szpary na przednim pancerzu istnieję, myślę o czymś w rodzaju wieżyczek i ich łączenie z przednią płytą. Szkoda bo się to rzuca w oczy.
 6. A ja bym na pewno tak dobrze nie zrobił, dla mnie rewelacja.
 7. Zdjęcie ciemne, model ciemny, "sidolux efect". Może po błotku i macie zjaśnieje. Póki co zrobiłem pin wash na wieży i pobawiłem się olejami po całości, mieszanka czarnej i żółtej kadmowej. Trochę go to rozjaśniło, kolejność nie ta, do tego zbiornik mi się rozleciał i musiałem go lutować, NIGDY więcej SUPER GLUE. Wiem co mówię, ojciec był jubilerem i kiedyś mi pomógł przy antenie do sdkfz 251 czy coś takiego, było to z 25 lat temu. Do tego sam lutuję w pracy, wiem co mówię i nikt mnie nie przekona, że klej jest wystarczający, czy łatwiejszy w użyciu.
 8. Dużo możliwości daje ten patton, do tego wydaje mi się że to rzadki temat. Może czas odpocząć od rusów.
 9. Z miejskim to żart. Widziałem kiedyś humvee na ulicy, nie sądziłem, że to takie duże.
 10. Zgadzam się też na ogół mieszam z białą, chociaż biała to nie zawsze dobry pomysł na rozjaśnianie. Ale daje jakiś tam efekt. Chyba poprawię właśnie rozjaśnioną Tamiya. Chociaż nie wygląda to tak źle. Zdjęcie jest zbyt mocno wyciągnięte też trochę przekłamuje.
 11. Figurki są rewelacyjne. Te przejaśnienia też mi się rzuciły w oczy, będą wzbudzać kontrowersje. No ale model bardzo przyjemny w odbiorze. Jakaś lina trzymająca bambetle od przodu by się przydała, bo teraz rzeczywiście to wszystko leci do tyłu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.