Skocz do zawartości

Hawker Tempest Mk.5 1:75


michal1702

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po krótkiej przerwie. Chciałbym wam pokazac mój nowy samolot firmy Intech.

Jest to Hawker Tempest Mk.5. Jest to mójczwarty model na tym forum, i mam nadzieję, że nie ostatni.

Nie zwracajcie uwagi na to co jest w tle. Proszę o komentarze Hawker'a , bo to chyba mój najlepszy model na forum.

 

9ceedc89bcbad8d9med.jpg

 

e65ae230bbeff7e0med.jpg

 

a391ae4cf6b8ea96med.jpg

 

1357aff14f6e3e1amed.jpg

 

1920869cbe93eb57med.jpg

 

91b97dba93c38a71med.jpg

 

ba4b99efcb104540med.jpg

 

96ce24d8cb647f44med.jpg

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mam dużego doświadczenia w modelarstwie ale jako początkujący początkującemu:

po pierwsze skala 1:75???? mogę się mylić ale raczej 1:72- ale to szczegół

 

-nie spiesz się z modelem rób powoli 2xdopasuj zanim skleisz(choćbyś miał 2 miesiące jeden robić)

-Zainwestuj w szpachle i papier ścierny ok 600 i 1500 (te szpary odstraszają)

-nie baw się w brudzenie okopcenia itp(nie na początku, najpierw czysto i ładnie zrób model)

-dobrze rozcieńczaj farbę staraj się malować jak najcieńsze warstwy

-owiewkę tez mogłeś pomalować

-najważniejsze przejrzyj forum można się dużo nauczyć choć wprawy nie nabierzesz czytając nie poddawaj się i pamiętaj krytyka motywuje!!

powodzenia w następnych projektach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam wrażenie, że zbyt szybko zapraszasz na swoje forum, którego motto jest praktycznie kopią motta modelworka . Bądź bardziej oryginalny.

Musiałbyś pokazać coś znacznie lepszego aby zachęcić innych modelarzy do "zmiany barw klubowych".

 

Twój Tempest jest przeciętny i wyraźnie pokazuje, że jesteś początkujący.

Z brudzeniem możesz spokojnie poczekać, tak jak napisał kolega kokos85 .

Moim zdaniem młodzi modelarze powinni sobie zakupić na początek gotowca z Hobby Bossa (Easy Model) jako wzór powłoki malarskiej do osiągnięcia, a dopiero po uzyskaniu podobnych rezultatów brać się za brudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to moje (nowe) forum modelarskie, jeszcze nie dopracowane.
Sorry, pomyłka. Źle mnie zrozumiałeś, to jest forum mojego kolegi, który zaprosił mnie na swoją stronę i dał prawa admina.

 

Chyba się zakałapućkałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie?

kolego michal1702 troszeczkę pokory. Zapraszasz na swoje forum modelarskie, a sam bladego pojęcia nie masz o modelarstwie. Pomyliłeś kolejność, najpierw naucz się sklejać, potem malować, ale przede wszystkim czytać, Posty na tym forum to kopalnia wiedzy, której Tobie brakuje.Twoje modele są wykonane na poziomie "trzylatka" nie obrażając trzylatków oczywiście. Przed Tobą ogrom pracy, ale przede wszystkim zmień podejście.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.