Skocz do zawartości

Scania 1/24 odbudowa


RapToWny

Rekomendowane odpowiedzi

Przy scanii coś się dzieje:

Popracowałem na bakiem (jeszcze trochę trzeba popracowaś nad nim):

p1000592m.th.jpg

 

I dalej maluje wnętrze, powolutku coś idzie:

p1000591b.th.jpg

 

Co do Volvo to będzie odbudowa, model składany zaraz po scanii, zdezelowany, spadł z pułki też (przez małą siostrę), fotki z niedokończonym actrosem który robiłem 2 lata temu, który jest następny w kolejce do remontu. Co do Volvo to tajemnica żeby nie ,,zapeszyć" projektu. Powiem tylko że będzie jasno niebieskie z namalowanymi lub kalkami starszych osób, troche ciemniejsze wnętrze niż w scanii i parę halogenów na zderzaku.

p1000597o.th.jpg p1000598i.th.jpg p1000596k.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam wszystkich ponownie. Na początek życze mokrego dynguska wszystkim .

Dobra a teraz na poważnie. Po bardzo długiej przerwie, po straceniu ochoty na modelarstwo przez biały lakier który spływał po modelu, stwierdziłem że fajnie byłoby ,,coś" skończyć, więc powolutku zabrałem sięe do pracy. Na początek przemyślałem wszystko i stwierdziłem że zmiana koncepcji na malowanie ale to już nie bedę mówił co to bedzię - żeby nie zapeszyć a i żeby było jakieś tam zaskoczenie ;). Ogólnie robię teraz 3 ,,projekty" tak żeby żadnego nie zwalić to jednego dnia robię tylko przy jednym trucku ;D. Ale dosyć gadania pokażę wam fotki ramy która pewnie w takim stanie juz zostanie. Pomalowałem felgi na srebrno i2 inne elementy:

 

p1000877j.jpg

 

p1000879e.jpg

 

p1000880ht.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siodło na chrom malujesz? nie powinno być czarne?

poza tym piasty w kolorze felg z tyłu... ja bym postarał się je przemalować na twoim miejscu...

ale ogólnie wygląda fajnie, mi sie podoba,

a obok rama od czego lezy?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, maciol masz rację co do chromu, Na fotce jakoś źle spojrzałem (wiem że dziwne ale na serio ;D ). Jak najszybciej przemaluje to i piasty .

Obok po lewej actros robiony na ,,schoutena" z prawej volvo 6x2 (to samo malowanie co Scaniocha)

 

P.S Jaki kolor piast zrobić??? Bo fotek oryginały nie mam takich żeby widać było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.