Skocz do zawartości

Relacja z budowy Audi 80/90 oczywiście czerwonego


fojer1

Rekomendowane odpowiedzi

A to mój nowy nabytek model Audi 90 Quattro 20V firmy Fujimi w skali 1:24 oczywiście będzie malowany w jedynie słuszne kolory, czyli pożarnicze.

Tak wygląda pudełko i to, co jest w środku:

174pb89i67b9zi7p.jpg

5daq04425yx4zph5.jpg

orvf1k2770shvy7g.jpg

0qftslz13ftlicdw.jpg

qcthhwlenzcase10.jpg

ai2b2pxonfdnjl5z.jpg

A to jest zdjęcie oryginału, na jaki będzie malowany model

46scen2z6jfseoer.jpg

A to jest zdjęcie drugiego oryginału, AUDI 80 Quattro kommandowagen, na jaki będzie malowany możliwe drugi model jak wygram aukcje

xnzaphvxsyh2bnxq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu, że z Golfem mi nie wyszło jak chciałem zabrałem się wcześniej niż przewidywałem za Audi i od razu problem mianowicie oryginalny samochód, który był w Kędzierzynie Koźlu został sprzedany prywatnej osobie i nie ma szans na dokładniejsze zdjęcia oprócz tego jednego, które posiadam. Więc trzeba będzie robić na podstawie tego jednego zdjęcia i cywilnych, jakie znajdę. Jak to Fujimi jest dużo nadlewek więc będzie co robić a to rezultat dzisiejszej nocki:

pe8fi5clcvr6qjnn.jpg

799a54d8oulnn5e4.jpg

6kvpvf3zece1cay4.jpg

8uo5rngnjcqng5ho.jpg

Tutaj już obrobiona kabina i pogłębione linie podziału blach

0k6jbgblocggp70o.jpg

9f6av7i165rvo95s.jpg

9869wpqi25hwdfb0.jpg

stbwjuazfvuynk4n.jpg

z56cdaz3j4hnnsjo.jpg

n98e66ep4l9nn3lf.jpg

Pierwsza przymiarka podwozia

e0kewaaiopeoanfu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jako że Fujimi robi nie pełne fotele dorobiłem tyły i tak na razie wyglądają:

qaagrvsnjcgohwhh.jpg

Z tego, co widać na tym jednym zdjęciu oryginalnego Audi nie widać, aby miał szyber dach, więc w modelu też został zaklejony oryginalną częścią z pudełka teraz zostało tylko wyszpachlować do równości całego dachu:

p362bt5sorbjrld7.jpg

eubdnyj8e1a5scf2.jpg

Postanowiłem coś pozmieniać w modelu i na pierwszy ogień poszły głośniki oto pierwsze efekty:

dz9dt5stlhp4xshq.jpg

kzo98gjlfq89g94f.jpg

4w65vozg6tyad9je.jpg

xgtpnqsey92b8blp.jpg

Przyszedł czas na pierwsze malowania

6b9rtzsc94uw9wc4.jpg

hgi6f22nrhr571ic.jpg

8nw12aj25tvq75l4.jpg

on35x7aht9u3703x.jpg

tp7u6sn8076yz5ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest zdjęcie oryginału, na jaki będzie malowany model

46scen2z6jfseoer.jpg

 

Mam pytanie niezwiązane z modelem, ale z kolorystyką oryginału. Kiedyś nasze ,,kommandowageny'' to były duże fiaty malowane na biało (beżowo?) z czerwonym pasem i czerwonym napisem straż. Prawie jak to Audi. Teraz jest w modzie to bordo-śliwka. Od kiedy tak właściwie już ten ,,schemat malowania'' nie jest stosowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
:hmmm: Czy to jest już koniec relacji z budowy Audicy

 

 

Nie to nie koniec, ale na razie jest odłożony na bok nie chcę nawet pokazywać zdjęcia, co mi się stało z karoserią jak pomalowałem ją specjalnym podkładem na plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

kolego fojer1 gdzie kupiles taka siateczke co wypelniles dziury na desce rozdzielczej i polce z tylu?? jak kupiles na stronie to podaj link bede wdzieczny ;)

z gory dzieki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.