kowal76 Posted October 31, 2011 Share Posted October 31, 2011 Witam Czy możecie mi dać wskazówkę w jaki sposób się pokazuje zdjęcia swoich modeli w galerii , nie mam pojęcia gdzie mam zdjęcia zamieścić ?. Internet mam od niedawna i nie znam się na tych różnych programikach. Proszę o wskazówki będę wdzięczny. Dzięki i pozdrawiam wszystkich Link to comment Share on other sites More sharing options...
nicpon Posted October 31, 2011 Share Posted October 31, 2011 viewtopic.php?f=104&t=7808 Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts