Moses Posted November 6, 2011 Share Posted November 6, 2011 Zostało mi wypomniane ostatnio że miałem robić rozpoznawczego Wildcata z Espritu Santo. Wykoncypowałem to sobie tak że zakupie wersje F4 Hasegawy i przy pomocy żywicznych konwersji doprowadzę go do wersji F3. I tu się rodzi problem i niedogodność, model od dłuższego czasu jest nie dostępny w sklepach i na allegro też nie ma zostaje ściąganie z ebaya, co przy potrzebie zakupu dodatkowych żywic etc da sumę 3 cyfrową za model, chyba że kupię Martleta Mk1 (pokazuję Mk4 bo pod Mk1 są wypraski Gauntleta ;)) jakościowo odbiegający od hase (kto miał do czynienia z AZ to wie o czym pisze ;) ), ale nie wymagający przeróbek, i co najważniejsze, dostępny. Co robić koledzy? Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.