Skocz do zawartości

Man Tga XXL 460


Greenberg

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładanie opon na tył z kompletu italeri które maja bieżnik na przód jest bez sensu w życiu nie zobaczysz czegoś takiego w realu , ja wiem że moja propozycja idealna nie jest ale to co było w pudełku zahacza o absurd.

Poszukam jeszcze innych opon jak nie znajdę będę dalej myśleć nad kompletem z kfs.

 

Właśnie co do opon napędowych przypomniała mi się jedna relacja budowy Scanii z tego forum w której autor w dość pomysłowy sposób przerobił przez nacinanie bieżnik typowej opony od Italeri na takie przeznaczone na oś napędową. Moim zdaniem wyszło bardzo dobrze. http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=88&t=18181

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie opon na tył z kompletu italeri które maja bieżnik na przód jest bez sensu w życiu nie zobaczysz czegoś takiego w realu , ja wiem że moja propozycja idealna nie jest ale to co było w pudełku zahacza o absurd.

Poszukam jeszcze innych opon jak nie znajdę będę dalej myśleć nad kompletem z kfs.

 

Właśnie co do opon napędowych przypomniała mi się jedna relacja budowy Scanii z tego forum w której autor w dość pomysłowy sposób przerobił przez nacinanie bieżnik typowej opony od Italeri na takie przeznaczone na oś napędową. Moim zdaniem wyszło bardzo dobrze. http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=88&t=18181

Dzięki wielkie za tego linka to faktycznie jest pomysł !

Będę jutro sprawdzał co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

nareszcie mam opony do tyłu i moge kończyć http://an-modeltrucks.com/tires/rubber-tires-xdy/

rubber-tires-xdy-1346789600.jpg

szukam także osób które chciały by zamówić przez pomyłkę zamówiłem 40 sztuk zamiast 4

i jestem skazany teraz na szukanie osób które by potrzebowały takowe opony

cena za sztukę to 2,87 euro

może ktoś chętny ?

niedługo zapraszam do galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie można odesłać ich z powrotem? Zapytałeś ich o taka możliwość?

2,87 euro za jedna oponę? Przecież to grubo przesadzona cena.

Ja za swoje przeróbki płaciłem drogo w KFS ale jedna oponka za taka cenę to przesada.

Ja bym powiedział ze to za co najmniej 2 albo 4 opony cena jest.

No cóż, ja ich niestety nie potrzebuje wiec nie mogę ci pomoc.

Czekam na galerie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.