Skocz do zawartości

Które firmy chcecie mieć przypięte?


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś przed chwilą wspomniał, że w tym dziale jest bałagan. Postanowiłem uporządkować i poprzyklejać wątki dotyczące nowości. Jednak dział [M] to kompletnie nie moja działka. A tematów z nowościami jest dużo. Gdyby przykleić wszystkie, to nie starczyło by jednej strony - a to robi się nieczytelne. Proszę wpisywać propozycje producentów, których tematy z nowościami chcecie mieć przyklejone. Można też oczywiście proponować producentów, którzy jeszcze nie mają swoich tematów. Proszę też wskazać producentów, którzy już są przyklejeni, ale są niszowi, nieatrakcyjni, czy z innego powodu nie powinni być przyklejeni. W zależności od tego, na ile dacie w tym wątku od siebie, na tyle będę mógł uporządkować wasz dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło, że ja o tym wspomniałem

 

Oprócz tych firm, które już są podklejone, kilka innych można byłoby podkleić. Jakich? A takich:

- Tamiya. Wiadomo;

- Kinetic Models. Co prawda na koncie mają na razie raptem jeden model pojazdu, ale kilka w zapowiedziach - może z tego się coś fajnego urodzić. Pojazdy współczesne są wciąż zdecydowanie mniej popularne, a ta firma póki co na nie stawia;

- Meng Models. Wypuścili dwa zestawy z Toyotą Hi-Lux, Minenraumera, Merkavę 3D, A39 Tortoise. Ciekawa tematyka, coraz lepsza jakość, znowu coś przede wszystkim dla miłośników modeli współczesnych pojazdów. Przydałoby się połączyć podlinkowany temat z tym;

- Riich Models. Znowu coś dla "współcześniaków", ale nie tylko. Łapią się za ciekawe tematy (MaxxPro, Radschlepper Ost), choć na razie bardzo nieśmiało i powoli.

- Panda Hobby (może po zmianie tytułu tematu?). Na razie na koncie raptem modele (M-ATV i Tunguska), ale może z czasem...

 

Ode mnie na razie tyle. Patrzyłem pod kątem swoich zainteresowań, więc jest trochę subiektywnie. Oprócz Tamiyi te firmy to na razie przedszkolaki na rynku, ale kto wie, co z nich wyrośnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.