Jump to content

MIG-21 PARC, CONDOR


drabik
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie - możecie coś powiedzieć o obydwu dziełach? Condor (przynajmniej podglądając in-boxy) nie wydaje się straszny (może się mylę) a PARCa zawartości nigdzie nie udało mi się wygrzebać - to jest odpowiednik Kopro? Czy jak...?

Link to comment
Share on other sites

MiG-21 PARC'a to są wypraski KP/KOPRO (nie ruszane ręką Mistrza z Plastyka ), Condor ma swoje wypraski ale bazuje na modelu KP - niezły wymiarowo, detalem nie zachwyca, ale w odróżnieniu od KP ma delikatne wgłębne linie, no i cały przegląd wersji - bis, SMT, 21-93, UM (o R nie wspominam, bo to bis w zasadzie, choć ma dodane zasobniki rozpoznawcze, niezbyt udane zresztą).

Link to comment
Share on other sites

NIE !!!! Zapomnij o wersji UB wneki kół porażka za maly w każdym miejscu jesli koniecznie chcesz budżetowego miga-29 to w wersji 9-13 jesli chcesz zrobic polskiego to oczywiscie italerka.

Ps.

Nie kupuj tez Smera bo to przepak condora w nieszczesnej wersji Ub ( jakkolwiek te modele zawierają gorna czesc kabiny wersji A z przezroczystym gniotem owiewki)

 

PRZEPRASZAM za smiecenie w temacie, chcialem odpowiedziec koledze

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, że Condor to ZŁO, ale ma kilka ciekawych rzeczy - uzbrojenie (moim zdaniem lepsze niż w Italerce) i koła, zdecydowanie lepsze niż w Italerce.

Italerka robi MiG-29 w wersji 9.12 i UB (takie jak używane w Polsce) i to jest niezły wybór za rozsądne pieniądze, jeśli chodzi o wersję 9.13 to bez wątpienia ICM.

Chyba że czekamy na jakąś chińską nowość ... albo Zvezde, która ma się pojawić nie wcześniej niż w przyszłym roku

Link to comment
Share on other sites

Pisząc o 9-13 miałem na mysli najlepszy wybór z condora, jesli chodzi o icm to poniekad przypomina w sporej części italerke z dodanym garbem. Co do uzbrojenia to. R-73 i R-27 sa calkiem całkiem choc "73" jest nieco za duza ale R-60 jest git . Wielki plus za R-73 w zestawie. Raczej rzadka rakieta dodawana do zestawów. Pylony jednak do bani w condorze.

Co tytuowego Mig-21 jesli parc to kopro to chyba poszukam z drugiej strony moze kiedys zrobie sobie bisa z "R-ki"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.