Skocz do zawartości

Mercedes actros and tank trailer


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie beznadziejny temat...

Zero opisu, tematy zdublowane, linki zamiast miniaturek (dam rękę, że większości się nie chce otwierać pojedyńczo tak jak mnie) do tego zdjęcia robione pod światło chyba sandałem...

Model prezentuje się ładnie, ale zrób jakieś fajne zdjęcia, jak nie masz dobrego aparatu to się postaraj przy robieniu a też będzie ok. Jak poprawisz to edytuj pierwszy post, żeby nie zaśmiecać tematu, no i napisz coś od siebie, a nie rób postów na odwal się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że ja oglądam forum okrętowe, i lotnicze. Tam jak ktoś sobie z czymś nie może poradzić, to inni urzytkownicy chętnie mu pomagają.Tu natomiast wyskakuje taki młody016, który nic jeszcze nigdy na forum swojego nie zademonstrował, i objeżdża gościa, który może i ma problem z poprawnym wklejeniem zdjęć, ale za to robi piękne modele.

 

Bierz przykład chłopcze z lajdaka83. On przynajmniej chciał pomóc. Ty też mógłbyś. A jeśli Ci się nie chce, to daruj sobie pisanie, że temat jest beznadziejny. I załóż SWÓJ - fantastyczny i cudowny.

 

P.S. Przepraszam, że nie na temat modelu, ale się byłem zdenerwowałem. Ad rem. Jack - fajny ten Mercedesik. Nie znam się na tym, ale doceniam! Spróbuj jeszcze raz wkleić zdjęcia jak bozia przykazała, i dorób jakiś opis. Jeśli się nie uda, to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model czysto i starannie wykonany.

Jest też dużo za dużo naklejek, różne rózniste...

Tak samo dodatków, metalowe rurki wokół ciężarówki, na to kangur i jeszcze panel ze światłami.

Za dużo, rozumiem że nie umiałeś się zdecydować ?

Listwa ze światłami na kangurze za nisko "wisi"

Oraz taki szczegół to tabliczka na końcu cysterny, ten ostrzegawczy kwadrat.

powinien stać na rogach a ty go położyłeś, co widać po symbolu ognia.

Sorry że tak "wytykam" ale to kuje w oczy

Mam nadzieję że nie uraziłem Cie tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ogólnie beznadziejny temat...

Zero opisu, tematy zdublowane, linki zamiast miniaturek (dam rękę, że większości się nie chce otwierać pojedyńczo tak jak mnie) do tego zdjęcia robione pod światło chyba sandałem...

Model prezentuje się ładnie, ale zrób jakieś fajne zdjęcia, jak nie masz dobrego aparatu to się postaraj przy robieniu a też będzie ok. Jak poprawisz to edytuj pierwszy post, żeby nie zaśmiecać tematu, no i napisz coś od siebie, a nie rób postów na odwal się...

 

 

Twojego szmatlawca to szkoda nawet komentowac, wiec nie bede tego robil, dostales juz podsumowanie od Ruderigo wiec wez sobie to "wbij" do glowy co Ci napisal. Naprawde, dobre maniery nic nie kosztuja.

 

Co do modelu - super wykonanie, bardzo czysty i przyjemnie sie na niego patrzy, masz moze wiecej swoich modeli?

Jedyna rzecz, ktora mi sie nie podoba to felgi w naczepie, ale to kwestia gustu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie.Widzę że coś pozytywnego dzieje się na naszym dziale.Mark666 pomógł wrzucić moje zdjęcia i za to bardzo Ci dziękuję teraz oficjalnie (Mark666)!!! dobre maniery nic nie kosztuja. jak to napisał Tomeka6 dzięki.Mam problemy z wrzucaniem fotek bo wskakują linki ale myślę że problem zniknie niebawem kiedy to opanuję za co wszystkich zbulwersowanych moim przekazem osiągnięć modelarskich przepraszam.Dlatego tak długo nie bywałem na forum bo trochę się zniechęciłem opiniami tych co mają dużo do powiedzenia lecz mniej do zaoferowania (takich mnóstwo mamy już w sejmie) więc panom juz dziękujemy.

 

Re Tomeka6:

Mam jeszcze sporo modeli lecz trochę mało czsu by zrobiic sesję i (no właśnie)poprawnie wrzucić je na forum.

W tej chwili myślę wrzucić coś na warsztacie bo lekko podciągnąłem neoplana nad którym obecnie pracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie.Widzę że coś pozytywnego dzieje się na naszym dziale.Mark666 pomógł wrzucić moje zdjęcia i za to bardzo Ci dziękuję teraz oficjalnie (Mark666)!!! dobre maniery nic nie kosztuja. jak to napisał Tomeka6 dzięki.Mam problemy z wrzucaniem fotek bo wskakują linki ale myślę że problem zniknie niebawem kiedy to opanuję za co wszystkich zbulwersowanych moim przekazem osiągnięć modelarskich przepraszam.Dlatego tak długo nie bywałem na forum bo trochę się zniechęciłem opiniami tych co mają dużo do powiedzenia lecz mniej do zaoferowania (takich mnóstwo mamy już w sejmie) więc panom juz dziękujemy.

 

Re Tomeka6:

Mam jeszcze sporo modeli lecz trochę mało czsu by zrobiic sesję i (no właśnie)poprawnie wrzucić je na forum.

W tej chwili myślę wrzucić coś na warsztacie bo lekko podciągnąłem neoplana nad którym obecnie pracuję.

 

Drobiazg Spróbuj z PXD , rejestracja za free, logujesz się, zakładasz galerię --najlepiej nazwać ją swoim nickiem , tworzysz album-- nazwa albumu taka co w nim umieszczasz np. Volvo , wrzucasz fotki z kompa , chwilę to trwa zanim prześlą się na serwer , (będzie pisać na zielono) , otwierasz album, one już tam są klikasz na wybraną fotkę, otwiera się i pod nią masz wykaz opcji---- wybierasz ostatnią na dole , klik lewym klawiszem myszy, podświetlasz na niebiesko, klik prawym, kopiuj , bierzesz stronę w zakładkę -- przedtem w zakładkę bierzesz stronę wątku forum żeby nie latać po stronach. Jesteś na stronie forum, klik wklej, obniżasz kursor o jedną pozycję w dół i masz już miejsce na kolejny link. Nic nie musisz kombinować z linkami, one już są gotowe go zamieszczenia na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bardzo ładny Mercedes, no ale jak poprzednicy już mówili, trochę za dużo tego wszystkiego.

No i jakoś mi nie pasuje ta naczepa do tak dużej ciężarówki jak Actros. gdyby to był Mercedes Axor to by był miej więcej na tej samej wysokości ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.