Skocz do zawartości

Man TGA XL


Dzacek1841

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dawno was nie dręczyłem swoimi utopijnymi wynalazkami, pewnie myśleliście że sobie odpuściłem hehe

 

Na warsztat wziąłem swój stary model mana z kabiną XXL i zacząłem przeróbki.

Na początku odciełem źle umiejscowioną imitacje lodówki (brak agregatu chłozącego) i umiejscowie ją tak jak powinno być, agregatu nie będe dorabiać bo i tak będzie niewidoczny pod dolną leżanką.

p1013347.jpg

 

Później obniżyłem dach.

p1013348.jpg

 

Przednią ściane z szybą plus dodatkowy zbiornik może uda mi się załatwić gotowe od modelu z niskim dachem, dzięki uprzejmości kolegów Pawła z forum i Jacka z poza forum.

 

Finalnie model powinien wyglądać mniejwięcej tak:

p1013332.jpg

 

p1013336.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie ma 5 osi xD bardzo chciałbym zobaczyć jak zrobisz tego MANa ;)

Jakby co mam zdjęcia jak zrobić okablowanie wiec wystarczy poprosić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada z tym Manem

 

P.S. Cóż to za pokrak ? jakim cudem to jeździ ? Masz więcej info tym pokraku ?

 

 

Pewnie jeździ tak samo jak i to:

 

http://www.motofakty.pl/artykul/rekordowa-pompa-do-betonu-od-scanii.html

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Do siego Roku 2013!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Całkiem spoko ta fikcyjna ciężarówka, Dzacek! Pomożemy! A na razie życzę powodzenia w budowie i do zobaczenia/usłyszenia

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowa Scania to rozumiem 3 osie skrętne, 4 napędowe...

A ta ze zdjęcia ? ma 3 skrętne czy 3 napędowe i pomiędzy jedną napędową ma skrętne ?

Dziwnie to wygląda, te środkowe koło wprowadza w błąd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak madon

dorzucam od siebie jeden z bardziej pokręconych pojazdów, tym razem na bazie Mercedesa.

http://www.autowp.ru/pictures/mercedes-benz/actros/autowp.ru_mercedes-benz_actros_7660_14x8_bronto_skylift_f_112_hla_2.jpg

 

Powodzenia i czekam na dalsze postępy przy budowie i modyfikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że jak dach jest niżej położony, to musi być troche dłuższy, i zaczęły się schody z wydłużaniem i poszeżaniem

wiele nie zdziałałem, ale wieczorem wyjeżdżam więc na razie pokaże ile zrobiłem, i w wekend postaram się popracować nad dachem

 

p1013512.jpg

 

p1013514.jpg

 

p1013513.jpg

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że szalejesz chirurgicznie - a czego używasz do szpachlowania? Powodzenia w dalszych pracach i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie używam Pawłowego wynalazku nitro-polistyrenowego hehe

z przednią ścianą sobie poradziłem, ale ta szyba od bacowego MANa by sie przydała w dalszych pracach, do tego spojlery z dachu i zbiornik paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry towar! I tani!

 

A o części się nie bój, wszystko w drugim tygodniu stycznia załatwimy. Pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Cześć!

 

Patrz, praktycznie rok się w tym wątku nie odzywałeś! Niestety obrazków nie widzę, spróbuj to naprawić. Poza tym, jeśli można, cały czas czekam na te zdjęcia dla mnie, które mi obiecałeś! Życzę powodzenia w budowie, wesołych Świąt i do usłyszenia

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.