Skocz do zawartości

Mercedes Actros MP3


Krzychu126

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Najnowszy model który wyszedł z mojego warsztatu to Actros MP3. Do powstania tego sprzętu uzyłem zwykłego Actrosa MP2 z Italeri (ten niebieski) i kitu żywicznego A&N Model Trucks. Model nie jest idealny ponieważ powstawał pod presją czasu, miał być prezentem gwiazdkowym dla mojego kuzyna, który takim jeździ. Dosyć słodzenia bo i tak nie uniknę krytyki

 

Jedziemy z fotkami:

 

101_0318.jpg

101_0366.jpg

101_0367.jpg

101_0375.jpg

101_0371.jpg

101_0373.jpg

101_0374.jpg

101_0376.jpg

101_0377.jpg

101_0378.jpg

101_0380.jpg

101_0381.jpg

101_038111.jpg

 

Bonusowo kilka fotek z prac:

 

101_0042.jpg

101_0041.jpg

101_0039.jpg

 

 

Bijcie panowie, bijcie do woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Mercedes pierwsza klasa, czysciutki i w ogole przyjemny dla oka. Dobra robota, jak na model szybko sklejany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny "merol" jednak kolor jakiś taki mdły wg mnie jest ostatnio widziałem złotego i świetnie wyglądał Ogólnie Twoje autko mi się podoba i mam nadzieję , że i ja kiedyś zrobię tak fajnie jakiegoś cywila. Trochę dziwnie tablica rejestracyjna wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny "merol" jednak kolor jakiś taki mdły wg mnie jest

Kolor to wg numeru szpraja "Magma Red", dobierałem wg swojego samochodu, efekt mdłości jest od białego tła i ewentualnie od lampy aparatu przy niektórych zdjeciach.

 

Trochę dziwnie tablica rejestracyjna wygląda ;)

No może jest dziwna, drukowana na czarno białej drukarce więc wyglada jak wyglada

 

Krzychu jak zawsze I klasa. Bajka . Będzie u kuzyna stał na pulpicie w dorosłym Mesiu ?

Dzięki Tego nie wiem, dałem mu go na podstawce z lustrem od spodu więc raczej będzie na półce, ale o tym zadecyduje właściciel

 

Dzięki za komentarze panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj, nie było mnie chwilę i przegapiłem:D Schludny,czysty ciągnik czekający na klienta. Choć sam idę w kurz i rdzawy nalot w swoich "maluchach", to bardzo podoba mi się Twoje najnowsze dzieło. Chętnie bym widział u siebie na półce...albo w pudełku na kanapki:D Gratki,

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Pozwolisz że opisze swoje wrażenia po zobaczeniu Twoich zdjęć.

1. Kabina źle spasowana z nadwoziem, za duże szpary.

2. Skoro wybrałeś malowanie wg schematu"czarne osłony i czarny kawałek lustra" to czemu masz czerwone podszybie ? Tak seryjnie wychodziła wersja MP3.

3. Wykończenie górnych części osłony chłodnicy są w tym modelu też czarne.

4. Brakuje dwóch antenek na globie kabiny od czoła.

5. Czemu osłony reflektorów są jakie są, gdzie imitacja czarnych uszczelniaczy.

6. Poza tym model oparłeś na wersji MB1854, zmiana grilla na MB1860 nie zawsze jest zmiana wersji wg producenta.

 

Takiem ma tylko pytania... ale szybki model, szybke wykonanie.

 

Pozdr Marcus

p.s. acha, jeszcze logo pod gwiazdą zawsze jest czarne....brak imitacji radaru czołowego....

 

tu masz linka do orginały http://shrani.si/f/1b/jr/f8ApLzT/novi-actros-mp3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Rozumiem, że dla ciebie ten model to fikcja, nieudana wizja autora, jednak powtarzam, czas gonił. Nie jestem nie wiadomo jakim znawcą ciężarówek, większość modelu robiłem wg instrukcji, zamiast niektórych elementów montowałem podzespoły zestawu żywicznego. Wiadomo, że gdybym nie musiał patrzeć na terminy to model na pewno byłby jeszcze lepszy. Wiem, że w tym momencie żadnym tłumaczeniem jest mówienie, że kuzynowi model sie bardzo spodobał i że w mojej opinii jest to (chyba) ładny model na półeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu...

To nie tak jak myślisz, zrobiłeś ten model w presji czasu, ja osobiście nie przeczytałem wszystkich wpisów (moja winna), ale poniosła mnie forma przedstawienia modelu, który znam dobrze z 1:1. Myślę sobie że każdemu ma się podobać model autorski, nie krytykantów.

Jak pewnie zauważysz, sam dzisiaj poddałem się krytyce, droga otwarta.........

Zapewne jako przedstawiciel Scale Tunning będziesz miał uwagi.........

 

Ja pisałem jako fanclub truck scania/mb

Pozdr Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.