Skocz do zawartości

Plymouth Superbird 1970 1:25 Jo-Han


skwarciu21

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim, postanowiłem założyć warsztat z postępu pran nad modelem, który obecnie robię. Model jest produkcji starej i nie istniejącej już firmy Jo-Han, która w swojej ofercie miała bardzo ciekawe amerykańskie krążowniki. Model ten na początku miał być repliką auta kierowcy nascar Richarda Petty, i zapoczątkować kolekcję aut którymi jeździł. Z powodu braku kalek postanowiłem zrobić z niego ładną serię i poprawić fabrykę, jako iż model jest wiekowy to nie wszystko do siebie idealnie pasuje. A teraz coś na temat planów, czyli: kolor ma być to jasny niebieski metalik, taki jak występował w oryginale, czarne wnętrze, dorobienie wykładziny wnętrza, okablowanie silnika, nowe końcówki wydechu, winylovy dach i to chyba tyle z większych modyfikacji/dodatków reszta wyjdzie pewnie podczas relacji. Uf no to się rozpisałem ;) mam nadzieję, że mi to wybaczycie.

 

Czas na zdjęcia, model na nich jest złożony na sucho i to co leciutko odstaje lub jak coś jest krzywo, proszę się nie bać będzie jak się należny ;)

 

DSCF2153.JPG

DSCF2153.JPG

DSCF2155.JPG

DSCF2156.JPG

DSCF2157.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 3 weeks later...

Mi Superbird podoba się w każdej odmianie czy to cywilna czy wyścigowa, a co do modelu to przemyślałem i wykonam go w tej wersji co przewidział producent czyli Dragster w malowaniu Sox & Martin'a. Puki co model czeka w pudełku, aż skończę kilka innych, a charger'a tak sobie do zdjęcia ustawiłem

attachment.php?attachmentid=7825&d=1308102882

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Czas na aktualizacje skromną, bo skromną ale jednak. Pomalowałem blok oraz skrzynie silnika, widocznych zacieków srebrnego na bloku już niema zostało położyć lakier bezbarwny n blok i można uzbrajać silnik dalej.

 

IMG_20130506_001346.jpg

IMG_20130506_001318.jpg

 

A tutaj taki mały bonus który niedługo pojawi sie w galleri mam nadzieje. Pontiac GTO 1664 Drag.

20140921_230341.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.