Jump to content
ciarko12

aerograf do ciężarówki

Recommended Posts

Może ktoś ma ciekawy sprzęt dla początkującego modelarza? Jestem zainteresowany. Chodzi o sprzęt ze średniej półki. Z góry dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Po pierwsze kolego zanim założysz jakiś temat, to popatrz w jakim dziale. Zaśmiecasz forum pytając o aerograf w dziale warsztatowym. Od takich tematów jest specjalny dział. Po drugie popatrz czy już podobny temat do tego jaki założyłeś nie istnieje. Bo jak istnieje, to nikt ci nie odpowie.

Po drugie taki zestaw jak ten co pokazałeś w linku, to się nie kalkujuje. Co jakiś czas musisz napełniać butlę gazem za który musisz zapłacić. To lepiej zrobić sobie takie coś z koła samochodowego, bo powietrze na kazdej stacji za darmo napompujesz.

Nie ma kompresorów dla początkujących modelarzy, kupujesz taki na jaki cię stać i tyle. A co do aerografów to ja używam ogólno dostępnego na allegro w cenie ok 50zł i jestem z niego zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modelik rzadko spotykany, modelarze narzekają na słabą instrukcję, która przyprawia o ból głowy... Rzeczywiście, laweta jest koszmarem, trzeba na czuja robić wszystko. Jak MG ładnie się robi, to laweta - do lewatywy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.