Jump to content

jawkers

Super Moderator
 • Content Count

  4,463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by jawkers

 1. Nie było widać. Po pracy wytłumaczę ci jak zrobić bu zdjęcia było widać.
 2. Ja dzisiaj doszwdłem do tego Kamil najedź na zdjęcie, kliknij prawym przyciskiem myszy i kliknij w "kopiuj adres zdjęcia". Następnie wklej adres na Modelwork i gotowe. Zdjęcie się ukazuje.
 3. Cześć. Ja bym sobie odpuścił szlifowanie na klocku lub jakiejś płaskiej powierzchni, ponieważ osłabisz materiał. Dokładnie stanie się to co na rysunku nr.1. Jedna ścianka będzie grubsza a druga cieńsza, przez co może stracić swoją sztywność lub możesz ją zeszlifować. Dokleił bym kawałek hipsu lub jakiś element jak styrodur i tym podobne jak na rysunku nr.2. Wtedy zeszlifował bym nadmiar, bez obaw że zeszlifuję całkowicie ściankę lub zostanie ona osłabiona.
 4. Witam. Od kilku dni tworzę uzupełnienie spisu treści. Spisuję galerie od dnia 26.09.2016r. Galerie które są bez zdjęć, nie znajdą się w spisie. Jeżeli ktoś chce, by jego galeria znalazła się w spisie treści, to bardzo proszę o uzupełnienie takiej galerii w zdjęcia, oraz poinformowanie mnie, bym jego galerie wpisał na listę. Spisywanie troszkę potrwa, iż jest ogromna ilość galerii na forum. Pozdrawiam jawkers.
 5. Posiadam tablet z androidem, forum przeglądane na Operze i wygląda tak jak wyglądało. Tło kawowe, nie mam nic niebieskiego.
 6. Z tego co widzę to został zmieniony wygląd i nie wiem co jeszcze. Przez te zabiegi, nie wszystko działa jak powinno. Błędy opisujemy w temacie " Problemy z forum". Może Admin tam zaglądnie i poprawi to co nie działa tak jak powinno.
 7. Gdzie takowy model, można nabyć?
 8. Myślę, że większość z nas dowiedziała by się z chęcią, jak się trawi płytki saam jestem ciekaw. Może założysz do tego odrębny temat? Choć się nie udzielam, to warsztat śledzę od początku. Piekny model powstaje.
 9. Czy będzie ten sklep internetowy, czy tylko będzie stacjonarny? A jak będzie to kiedy?
 10. Zawsze jak otwierałem jakiś temat, to posty pojawiały się od najnowszego. Teraz pokazuje od najstarszego i jest to denereujące, gdyż za każdym razem muszę klikać na ostatnią stronę, by mieć aktualny post. Da się to jakoś zmienić? Dodam, iż mam ustawione wyświetlanie od najnowszego.
 11. Wielkie brawa za wykonanie tak pięknego modelu, a jeszcze większe za piękną galerię.
 12. Model doleciał wczoraj. Wszystko w porządku. Polecam zakupy u kolegi Birborkg.
 13. Witam. Wstęp: Oglądając figurki Space Marines, postanowiłem spróbować swoich sił i pomalować kilka takich figurek. Wybór padł na Wybrałem Orków. W tym celu zakupiłem zestaw startowy. Z tego zestawu można wykonać: Orków Burna Boyz Oraz Orków Lootas Oraz kilka maszyn, nie wiem wyglądają jak maszyny leśne. Wybrałem orków lootas. Zastanawiam się nad wykonaniem wszystkich, wystarczy tylko zastosować magnesy do przymocowania rąk. Warsztat: Zacząłem od ubarwienia podstawek, iż zestawowe nie wyglądaj
 14. Proszę o "9.HH-65A Dolphin Trumpeter + blaszki Eduarda 48455 nówka pudełko nosi ślady składowania 85 zł ". Reszta na PW
 15. @_OldMan_ miał rację, chodziło o mieszadełko. Pokazane jest na zdjęciu jak nakłada nim pigmenty.
 16. Mógł też tym marszałkiem nałożyć, pigmenty wymieszane z np. pigment fixerem i rozprowadził pędzelkiem.
 17. Łyżeczką trudno będzie nakładać pigmenty. Może wkradł się błąd.
 18. Solo ty żartujesz czy coś z tobą nie tego? O jakich ty iwatach piszesz?
 19. Nie nic takiego nie sugeruję, tylko piszę, że można sie nauczyc malowac na sprzecie za 50zł na początek niż za 300zł.
 20. Jestes tego taki pewien? Mialeś kiedys chinczyka? Ja mialem i nigdy nie miałem problemu, że ten jest gorszy a tamten lepszy. To jakieś bajki są. A chcac nie chcąc, to ultre czy chinczyka i tak zapcha, jak wleje nierozcieńczona farbę lub srednio zaschnietą.
 21. A ultry nie zapcha? Tu rozmawiamy o aerografach, nie o kompresorach. Kompresory to inna bajka.
 22. Kolego kup sobie chinczyka za 50 zł i na początek będziesz zadowolony. Na chińskim i na japonskim sprzęcie trzeba umiec malować, sam za ciebie nie pomaluje. Z mojego doświadczenia wiem że obsluga tego za 50 zł jest prawie taka sama, jak tego za 300 i 700 zł. Osobiscie uczyłem się na chinczyku. Wyrobilem sobie nawyki które praktycznie bez stresowo pomogły mi przesiąść się na droższy sprzęt. Jak ci sie modelarstwo nie spodoba, to 50 zl nie bedzie dużą stratą, 300 i wiecej już zaboli portwel. Wybor należy do ciebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.