Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC - 40 Rajd Barborki - M. Turski


subaroman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po dluzszej przerwie w modelowaniu wrzucam dzis galerie modelu, ktory ostatnio zagoscil w mojej kolekcji.

Niestety, zdjecia sa dosc sredniej, moim zdaniem, jakosci, ale nie moglem poradzic sobie z aparatem przy robieniu zdjec matowego modelu... Pozniej postaram sie poprawic fotki i przedstawic moja prace w ciut lepszym wydaniu.

 

Jako baza posluzyl zestaw Tamiya, do ktorego dolozylem felgi z nowszej imprezy i kalkomanie, ktore zakupilem w M-f zone.

Ogromny problem mialem z dobraniem koloru kasty. Wyprobowalem kilka roznych odcieni niebieskiego, ale zaden nie byl idealnie taki, jakiego szukalem. Dodatkowo zmienil on troszke ton po pokryciu go matowym bezbarwym lakierem. Ale ogolnie nie jest zle.

Model jest w zasadzie pudelkowy, najwieksza zmiana bylo usuniecie znaczka logo z przedniego grila i zostawienie samego mocowania zamka maski. Dodalem rowniez zapinki na przednia maske.

Mialem kilka problemow przy budowie modelu (jak to zawsze bywa), ale ogolnie jestem zadowolony z efektu koncowego i mimo, iz model nie jest pozbawiony wad, pomyslalem, ze dobrym pomyslem bedzie zaprezentowac go szerszemu gronu.

Pozdrawiam!

 

turski2_zps79190374.jpg

 

turski8_zps656cec2a.jpg

 

turski10_zpsf62eaa6d.jpg

 

turski1_zps2efe2d68.jpg

 

turski4_zpse8eb0e13.jpg

 

turski7_zps94d4f6f1.jpg

 

turski5_zps21015b62.jpg

 

turski3_zps467687c4.jpg

 

turski7_zps94d4f6f1.jpg

 

turski5_zps4e0ef7f0.jpg

 

turski3_zpsf5c888b8.jpg

 

turski2_zpsb20f0ad2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci , że ja tam niczego złego się nie dopatrzyłem, model czyściutki, bardzo starannie wszystko wykonane. A te wszystkie stare auta rajdowe w barwach naszych kierowców dużo bardziej cieszą oko niż każdy inny w oklepanych barwach typu 555, dla mnie bomba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak już pisałem na innym forum, model prezentuje się znakomicie, matowy kolor i brak filmu w okół kalek to prawdziwe mistrzostwo. Jeszcze raz gratuluje i czekam na kolejne prace. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.