Jump to content

zmorka

Members
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Powiem Ci , że ja tam niczego złego się nie dopatrzyłem, model czyściutki, bardzo starannie wszystko wykonane. A te wszystkie stare auta rajdowe w barwach naszych kierowców dużo bardziej cieszą oko niż każdy inny w oklepanych barwach typu 555, dla mnie bomba .
 2. Bardzo ładny, możesz powiedzieć jakie to monstrum ma wymiary i kto to produkuje ?
 3. To jest model metalowy , tak ??
 4. Może i fajny model ale zdjęcia do bani.
 5. Badania badaniami, ale linie podziału by się przydały, poza tym czyściutko.
 6. A ja już kolejny miesiąc nie mogę wyjść z podziwu jeśli chodzi o te autografy, nie wiem jakie miałeś bilety, chyba karnety VIP , jak byłem na Hungaro to tylko w czwartek można był spotkać się w padokach z kierowcami, a dopchać się to był szczyt możliwości, zdobyć autograf - bezcenne. Cholernie Ci ich zazdroszczę
 7. Jest zdecydowanie lepiej, a byłoby jeszcze lepiej gdyby całość pokryta była bezbarwnym lakierem, stąd ten mat i tego się absolutnie nie poleruje. Powinieneś delikatnie pogłębić jakimś washem fotele, nadałoby to im większego realizmu. Ale z czasem sam do tego dojdziesz.
 8. Witaj, jak dla mnie to zdjęcia są bardzo kiepskie, chyba robiłeś komórką, jedyne co można z nich wywnioskować to niewypolerowany lakier. Może zrób zdjęcia raz jeszcze, ale aparatem i zamiast linków daj normalne zdjęcia.
 9. Myślimy, że jak zwykle dasz rade Pomimo tego,że podziwiam tego gościa, też miałem przyjemność widzieć go na żywo, malowanie mi się nie podoba ale to tylko rzecz gustu, podejrzewam że jak zobaczę Twoje wykonanie zmienię zdanie
 10. No chłopaku, teraz z tymi fotkami zadowoliłeś mnie w 100% , jest pięknie , o to mi chodziło .
 11. Bardzo fajny model, świetnie wykonany, tylko fotki mogłyby być na ciemnym tle, tutaj za dużo traci, za mało kontrastu, zrób jedną z ciemnym tłem .
 12. Jest świetnie, no i z niecierpliwością czekam na Konice-Minolte, bardzo mi się podoba.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.