Skocz do zawartości

Scania T142M Roadrunner "tuning"


sushi79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po chwili odpoczynku i nabrania werwy zaczynam nowy projekt(wiem wiem miało być dokończenie subaru ,ale na razie nie mam weny na wrc a na siłę nic nie będę robił)wiec po Volvo wzięło mnie na wagę ciężką , tym razem scania t142m ale chciałbym ja zrobić we własnej koncepcji nie tak jak to proponuje italeri , co z tego wyjdzie okaże się na koniec...postaram się często wrzucać nowe aktualizacje...

o to ten model

 

italeri-scania-t142m-roadrunner-truck.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Jak to się mówi zasiadam w pierwszym rzędzie i kibicuję.

Jestem ogromnym fanem Australijczyków i też przybieram się do tej Scanii ale widzę na pudle fajerkę z lewej mańki i to mnie martwi.

Proszę daj znać czy w pudle jest jakaś konwersja na prawą stronę?

 

Pozdrawiam i do dzieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Prace nad modelem nie maja jakiegoś oszałamiającego tempa ..dużo przemyśleń, jak to ma być , dużo przymiarek ,co i jak... pokaże wam dziś postępy nad ramą ...na razie została pomalowana i dodałem kilka dodatków .. do ramy oczywiście dojdzie okablowanie ale to w dalszej części

 

20130813_142535.jpg

20130813_142605.jpg

20130813_142614.jpg

20130813_142626.jpg

20130813_142638.jpg

20130813_142659.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

copycat nie o to chodzi ze nauka szlifowania...po prostu ten model miał być pierwotnie jako model treningowy poświęcony na naukę, szlifowanie mam opanowane(wiem tu tego nie widać ) ale przy kolejnym modelu nie zobaczysz ani jednego szfa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Chyba czas przypomnieć o swoim modelu...prace idą powoli bo duuzo jest prac drobiazgowych...a o to co zrobiłem

koła...

20130822_095027.jpg

20130822_112432.jpg

 

efekt..

20130825_175304.jpg

 

a także zbiorniki..

20130825_175223.jpg

20130825_175233.jpg

 

mój model będzie posiadam błotniki(nadkola ) a także sam robię zbiorniki

20130825_175455.jpg

20130825_175601.jpg

 

teraz woli czas na silnik i na elektrykę i okablowanie ramy...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi to przypomina Scanie T "Runneborgs", bynajmniej z kolorystyki, fajnie to wyglada. Szkoda, ze nie zmieniles piast na Scaniowskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pokaże wam jak wyszli mi zbiorniki....

20130828_204428.jpg

oczywiście nadkola nie są przyklejone w odpowiedniej pozycji dlatego lezą na kolach, ale chciałem pokazać jak to mnie więcej wygląda

 

teraz czas porobić cos przy silniku..

20130829_181100.jpg

 

po ogarnięciu się z silnikiem czas na zabudowę tylu ramy....wiec pracy jeszcze duuuużo .

pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Robota nieziemska bardzo mi się podoba. Już sobie wyobrażam jak będzie wyglądała reszta.

Bardzo mi przypadły do gustu opaski na zbiornikach takie grube, proszę powiedz jak je wykonałeś.

I jeszcze pytanie czy korki wlewu paliwa mają być tak niesymetrycznie?

 

Trzymam kciuki za dalsze prace i pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo...opaski na zbiornikach są zrobione w następujący sposób....jak widać na poprzednim zdjęciu zrobiłem najpierw zbiornik, po czym ponaklejałem na niego cienkie paski z polistyrenu ,następnie całość pomalowałem i opaski okleiłem BARE METAL FOIL Ultra Chrome ...a co do korków od wlewu, nie chciałem aby wyglądały jak "domino" wiec zrobiłem jeden tak drugi inaczej aby to wyglądało trochę inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.