Jump to content

Panzerjager I - Airfix 1:76


erolo2000
 Share

Recommended Posts

Kolejny karzełek w mojej stajni ...Model "renomowanej" ;) firmy Airfix skala 1:76 - przerobiLem wersje z pudla (t) do wersji produkowanej przez firmę Alkett.Przydział > II Panzer Division - Barbarossa VIII.1941 - po pierwszych większych opadach i przejeździe leśnym traktem...Mam pytanie , poobijać go czy może być taki - to pierwsze 2 miesiące działań frontowych . P.S. Do oceniających - "Skala robi różnicę" ...Foty w świetle sztucznym - lampka nocna . Dodam jeszcze w dziennym kiedyś dokładniejsze ..Oczywiście Pędzle - bo Aerograf - szatańskie narzędzie ;) .To jak poobijać ?

 

22py.jpg

 

u688.jpg

 

ao45.jpg

 

lykb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Znam ten model i w porównaniu z Italerką wypada dużo lepiej. Sam prezentuje się dobrze, chociaż trochę się świeci.

Jak możesz znać ten model Autor po prostu się pomylił i jest to stareńki Esci, a teraz pakowany przez Italeri. W 1/76 takowego w ofercie posiadała jedynie Fujimi

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie ...pomyłka - Nie byłem pewny ,ale skłaniam sie do Fujimiego lub Airfixa kalek nie bylo - kupiony kiedyś jako same ramki za grosze pod halą targową w KKowie hmm chyba jakieś 7-8 lat temu czekało to w szafie na swoją kolej (zostało mi jeszcze z 7 pudełek i jeden model w samych ramkach Sklejony w tym roku .. Już nie dało się tu zmienić tytułu to został Airfix...A w sumie czepiasz sie mistrz szczegółow ..

 

Pooglądałem potem fotki ,żeby sie za Hranicą nie zbłaźnić wystawiając go tam w Anglii - Masz go tu z dobrym tytułem z fajnego forum na którym jestem Bogiem skali 1:72 & 1:76 - na szczęście mało tam szukających dziury w całym Polaków i jakoś normalniej jest ....hahahaha

 

http://intscalemodeller.com/viewtopic.php?f=46&t=2712

 

Reasumując - nikt nie produkował takoego modelu jako fabryka wszyscy robią Skode ja zrobiłem Alkett

P.S. A jak tam Twoja Panterka Dragona powstańcza - jestem ciekawy efektu w wrasztacie zapowiadało się ciekawie - jest już w Galerii do oglądnięcia ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.