Skocz do zawartości

Panzerjager I - Airfix 1:76


erolo2000

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny karzełek w mojej stajni ...Model "renomowanej" ;) firmy Airfix skala 1:76 - przerobiLem wersje z pudla (t) do wersji produkowanej przez firmę Alkett.Przydział > II Panzer Division - Barbarossa VIII.1941 - po pierwszych większych opadach i przejeździe leśnym traktem...Mam pytanie , poobijać go czy może być taki - to pierwsze 2 miesiące działań frontowych . P.S. Do oceniających - "Skala robi różnicę" ...Foty w świetle sztucznym - lampka nocna . Dodam jeszcze w dziennym kiedyś dokładniejsze ..Oczywiście Pędzle - bo Aerograf - szatańskie narzędzie ;) .To jak poobijać ?

 

22py.jpg

 

u688.jpg

 

ao45.jpg

 

lykb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Znam ten model i w porównaniu z Italerką wypada dużo lepiej. Sam prezentuje się dobrze, chociaż trochę się świeci.

Jak możesz znać ten model Autor po prostu się pomylił i jest to stareńki Esci, a teraz pakowany przez Italeri. W 1/76 takowego w ofercie posiadała jedynie Fujimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ...pomyłka - Nie byłem pewny ,ale skłaniam sie do Fujimiego lub Airfixa kalek nie bylo - kupiony kiedyś jako same ramki za grosze pod halą targową w KKowie hmm chyba jakieś 7-8 lat temu czekało to w szafie na swoją kolej (zostało mi jeszcze z 7 pudełek i jeden model w samych ramkach Sklejony w tym roku .. Już nie dało się tu zmienić tytułu to został Airfix...A w sumie czepiasz sie mistrz szczegółow ..

 

Pooglądałem potem fotki ,żeby sie za Hranicą nie zbłaźnić wystawiając go tam w Anglii - Masz go tu z dobrym tytułem z fajnego forum na którym jestem Bogiem skali 1:72 & 1:76 - na szczęście mało tam szukających dziury w całym Polaków i jakoś normalniej jest ....hahahaha

 

http://intscalemodeller.com/viewtopic.php?f=46&t=2712

 

Reasumując - nikt nie produkował takoego modelu jako fabryka wszyscy robią Skode ja zrobiłem Alkett

P.S. A jak tam Twoja Panterka Dragona powstańcza - jestem ciekawy efektu w wrasztacie zapowiadało się ciekawie - jest już w Galerii do oglądnięcia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.