Skocz do zawartości

Scania R730 "The Griffin"


DawidBo

Rekomendowane odpowiedzi

U ciebie nie jest wina pory dnia tylko masz coś z aparatem. Foty są za mgłą. W warsztacie też niektóre takie miałeś. Ja robiąc foty kalkulatorem musiałbym robić niewiadomo co żeby taki zdjęcia wyszły.

Moje fotki też nie są super idealne, ale jednak coś więcej na nich widać.

U ciebie wnętrze praktycznie nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miałoby być jeszcze widoczne?

 

Faktycznie to co widać wystarczy

Dorotka źle mnie zrozumiałeś Miałem na myśli czy zrobić jeszcze jakieś konkretne ujęcia, w sensie np. no nie wiem... widok na ramę z dachu. A że niektóre zdjęcia kuleją to wiem i zrobię je dzisiaj jeszcze raz.

 

kadzior Możliwe że coś z nim jest, w końcu to smartfon więc nie ma co oczekiwać nie wiadomo jakich cudów fotografii. Spróbuję zrobić zdjęcia normalnym aparatem i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miałoby być jeszcze widoczne?

 

Faktycznie to co widać wystarczy

Dorotka źle mnie zrozumiałeś Miałem na myśli czy zrobić jeszcze jakieś konkretne ujęcia, w sensie np. no nie wiem... widok na ramę z dachu. A że niektóre zdjęcia kuleją to wiem i zrobię je dzisiaj jeszcze raz.

 

 

Mam nieodparte wrażenie, że to jednak Ty mnie źle zrozumiałeś ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodziło mi o to, że przedstawione przez Ciebie zdjęcia doskonale pokazują sam model i poziom jego wykonania. Stąd też zamieszczanie kolejnych raczej nie ma sensu, no chyba, że chcesz poćwiczyć fotografowanie modeli, np. na nieco bardziej neutralnym tle niż zielona ściana, jakaś mapa, etc. Mam nadzieję, że tym razem wyraziłem się precyzyjnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie!! Białe tło! Dzięki Dorotka Że też na to nie wpadłem...

Ale jednak postanowiłem zrobić zdjęcia jeszcze raz i tym razem aparatem i moim skromnym zdaniem wyszły o niebo lepiej

1btb.jpg

grio.jpg

a4q4.jpg

vu3s.jpg

byfh.jpg

b4ma.jpg

3evb.jpg

wg7m.jpg

 

Myślę że teraz można bez problemu ocenić mój model

Czekam na opinie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak postanowiłem zrobić zdjęcia jeszcze raz i tym razem aparatem i moim skromnym zdaniem wyszły o niebo lepiej

 

Zdjęcia tak! Model nie!

 

 

No nie przesadzajmy, nie jest tak źle. Jest kilka rzeczy do poprawy al;e tragedii nie ma. Mi się podoba. Który to twój model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda szkoda, ale nie już co się nad tym pastwić - stało się.

 

Do kolejnego Modelu będę już podchodził z większym... "profesjonalizmem" czyli będę szpachlował miejsca łączeń, polakieruję model... może okablowanie gdzieś wpadnie (będę robił osobówkę). Liczę na zainteresowanie przyszłym projektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.