Skocz do zawartości

Pogrzebani pod Piaskami Czasu...


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, pierwsza galeria na forum, i to wcale nie w dziale okrętowym

Helfy na razie stoją, Garland czeka na kilka godzin wolnego czasu. Nic to. Doczekają się

Tymczasem, nie tak dawno, w nocy przed pracą spać nie mogłem, gdyż męczył mnie szept z Królewskiego Sarkofagu... I tak oto pomogłem mu się przebudzić, przed wami:

Sekhef I, Władca Umarłych, Złoty Król Ka-Sabaru, Skorpion Pustynii, Zdobywca Horyzontu, Esencja Nieba, Duch Gwiazd, Sędzia Dusz, Woźnica Słonecznego Rydwanu.

SAM_0106.jpg

SAM_0114.jpg

SAM_0118.jpg

SAM_0113.jpg

SAM_0112.jpg

SAM_0110.jpg

SAM_0104.jpg

SAM_0108.jpg

SAM_0102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz więcej warhammerowców na forum - super

 

Desaxe nie chcesz przygarnąc moich necronów - ponad 2000 pkt figurek z Monolitem. Pozbyłbym się za niewygórowaną kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby rośnie w siłę Ja od Tomb Kingów zaczynałem, więc są na zawsze na topie Co do złota to w tym wypadku to jest vallejo old gold wycieniowany vallejo super gold i zwashowany Citadel Agrax Earthshade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłan się śpieszył. Na ile tylko pozwalały zasuszone ścięgna i mięśnie. Sekhef się przebudził, po raz pierwszy od prawie 500 lat. Przebudził się w gniewie... Hordy zielonoskórych przelały się przez ziemie Ka-Sabaru, niszcząc wszystko na swoje drodze. Król chciał zemsty. Rozkazy zostały wydane, legiony miały zostać przebudone. Kapłan się śpieszył. Umarli nie będą czekać wiecznie...

Shavu-Hef, Kapłan Nekropolii Ka-Sabaru, Strażnik Pieczęci, Opiekun Świętej Studni

SAM_0136.jpg

SAM_0134.jpg

SAM_0129.jpg

SAM_0137.jpg

SAM_0131.jpg

SAM_0133.jpg

 

Przemalowałem również broń, kołnierz i nagolenniki Króla:

SAM_0148.jpg

SAM_0142.jpg

SAM_0144.jpg

SAM_0140.jpg

SAM_0146.jpg

 

Myślę, że teraz król wygląda lepiej Strasznie podoba mi się ten model Kapłana z Finecastu, bardzo szczegółowy i klimatyczny, właśnie tak powinni wyglądać Lisze Kapłani Szkoda tylko, że nie ma więcej wzorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 5 months later...

Pasuje nieco temat odświeżyć, bo pod warstwą kurzu już go prawienie widać Kilka z moich ostatnich pacykowań Starsze pacykowania można znaleźć tutaj, zapraszam: http://chaosnapalecie.blogspot.com/

 

Na początek Engineseer z armii Valhallan z frakcji Astra Militarum (choć dalej się będę upierał, że bardziej Ministorum Priesta przypomina ). Figurka ode mnie, były czempion kultystów. Konwersja kumpla, malowanie znów moje

1_2.jpg

1a_1.jpg

2_1.jpg

3.jpg

 

Następnie Punkówa do systemu Neuroshima Tactics, również dla znajomego, choć już innego Ze względu na lilipucie rozmiary, francę się niezbyt miło malowało, choć szybko...

1_3.jpg

3_1.jpg

2_2.jpg

4.jpg

 

I na koniec jeszcze dwie zajawki:

 

Mészáros, Czempion Chaosu, przywódca renegackiego zakonu Żniwiarzy Czaszek:

7a.jpg

 

Oraz Kharn Krwawy, poje...chany Czempion Khorne'a. Na razie tylko twarz. Dokładnie 5 mm-owa twarz

8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Uff, temacik faktycznie "Pogrzebał się pod..." Warstwą kurzu

Co by nie było, mały updejcik, Kapitan Sicarius malowany ostatnio dla znajomego

Sicarius1.jpg

Sicarius2.jpg

 

A tak przy okazji, foto bukiet zaczyna mnie lekko irytować powoli... Jaki zamiennik byście polecali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.