Jump to content

M1113 based GMV-N Dumvee, GROM - Academy + scratch 1:35

slawo
 Share

Recommended Posts

No i nadeszła ta chwila, kiedy to prace nad modelem zostały zakończone i najwyższy czas otworzyć galerię :gut: Mimo, że model ma wiele niedociągnięć, które albo pominąłem, albo dziś zrobiłbym lepiej, to jestem zadowolony z efektu końcowego. Jest to mój pierwszy Humvee, a na dodatek wyszedł tak, jak tego oczekiwałem. Może nawet lepiej. Wzorowałem się na zdjęciach, które również zamieszczam, a także na na modelu BaldPuma'y w skali 1:72. Ale coby nie wpaść w samozachwyt, to liczę na szczere opinie oraz wytknięcie tego, co Wam się rzuci na myśl :git: Dziękuję wszystkim, którzy zaglądali do warsztatu, dopingowali, a nawet wytknęli błędy przy pracy. Dziękuję również za każdą pomoc merytoryczną w odwzorowaniu pojazdu, który nadal jednak zostaje nie do końca rozwikłaną zagadką ;) Szczególne podziękowania kieruję do kubisz'a za powiększoną chłodnicę, fotele nowego typu, koła Agressive Pattern, "twardy" dach, pokrywę silnika, skrzynkę z amunicją 0.5", granatniki oraz podstawę anteny. Do Lexx'a ślę podziękowania za wyrzutnię AT-4 oraz osłonę silnika, natomiast Zderzak'owi dziękuję za blaszkę fototrawioną na podest strzelca. To by było na tyle, a więc zapraszam do oglądania zdjęć oraz podzielenia się swoją opinią :gut:

WARSZTAT

Oryginał:

1.jpg3.jpg2.jpg4.jpg

No i małe porównanie na początek :gut:

1.jpg1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg