Skocz do zawartości

1/48 Hasegawa Fw190 A5 IJAAF LE – pytanie


slamacek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Hasegawa zapowiada FW190 A-5 w 1/48, który był testowany w 1943 roku przez inżynierów Kawasaki i wojskowych oczywiście

 

Wersja Limited Edition czyli zapewne przepak standardowego A-5, a w związku z tym mam pytanie do znających się na rzeczy – czy bliższa oryginału ta A-5 czy może lepiej wybrać Eduarda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
zamówiłem tę foczkę z Hasegawy, przyjdzie pewnie w czerwcu, to in-boxa zrobię
Hmmm, zastanawia mnie sens tej operacji. Wątpię aby wypraski się czymkolwiek różniły od innych edycji Fw-190 Hasegawy. Z tego co wiem, to w 1/48 są inne lepsze i tańsze zestawy Foki, a dołożenie kalkomanii z Hinomaru we własnym zakresie to żaden problem przecież...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Hasegawa, to bardzo dobry wybór. To jeden z najlepszych modeli dłuższych - krótkich Wurgerów, Zgodność wymiarów i kształtu. Minus to brak np nitów. Jak dla kogo, dla mnie niewielki. Eduard jest trochę lepszy w detalach, ale jego statecznik pionowy to masakra. Banny po części ma rację, ale chodzi mi o cenę. Nie wiem ile zapłaciłeś za ten model, ale edycje z białym paskiem na okładce pudełka nie należą do tanich. Podejrzewam, że na znanym portalu aukcyjnym można te A-5ke z Haski wyrwać taniej, a Hinomaru byś sobie domalował, choćby z maski ( lepszy niż kalka )

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilkar dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, właśnie na coś takiego czekałem.

 

A koszt – w sumie powininem zmieścić się w 130 złociszach, czyli niespecjalnie drogo, a dla mnie kwota do zaakceptowania. Znając życie – hinomaru i tak będą z aerografu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilkar dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, właśnie na coś takiego czekałem.

 

A koszt – w sumie powininem zmieścić się w 130 złociszach, czyli niespecjalnie drogo, a dla mnie kwota do zaakceptowania. Znając życie – hinomaru i tak będą z aerografu :)

 

Witaj.

130 to za dużo, po co przepłacać. Tu masz bardzo dobrą cenę na ten model, na prawdę dobrą.

:

viewtopic.php?f=59&t=42325

 

Kupowałem u Kolegi Marka i polecam. 90 już z przesyłką, to bardzo, bardzo dobra cena, jak chcesz Hinomaru malować. Zostanie Ci na maski i np na Zooma z Edka. Ja mogę dać Ci kalkę Hinomaru. Została mi z kilku modeli japońców, w zamian chętnie przyjmę kalkę z tego modelu Marka.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki – u Marka też już kupowałem, ale chyba tym razem zostanę przy zamówionym modelu. Pewnie gdybym wcześniej Twoją wiadomość otrzymał, to tak by się skonczyło, teraz jakoś tak nabralem ochoty na to limitowane dupełko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki – u Marka też już kupowałem, ale chyba tym razem zostanę przy zamówionym modelu. Pewnie gdybym wcześniej Twoją wiadomość otrzymał, to tak by się skonczyło, teraz jakoś tak nabralem ochoty na to limitowane dupełko ;)

 

Witaj.

Jak uważasz, ja kalki Hinomaru, dla Ciebie mam, a i jakieś japońskie napisy się znajdą. Za 40 zł - Zoom Edka.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.