Coppercat Posted June 8, 2014 Share Posted June 8, 2014 Pojawiają się pierwsze zestawy waloryzacyjne 1:24 wykonane techniką druku 3D. Nowości, które znalazłem w moim ulubionym czeskim sklepie: Nowości w car-model-kit Chodzi o te żółto-pomarańczowe detale. Ich jakość jest (sądząc po fotkach) całkiem niezła. Przynajmniej w porównaniu do odlewów żywicznych HD Myślicie, że to jest przyszłość dla modelarstwa ? Na mój rozum - tak Wygląda na to, że całkiem niedługo będziemy sobie sami drukowali modele w zaciszu domowym. Pomyślcie, jakie to daje możliwości ...... Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Thombike Posted June 16, 2014 Share Posted June 16, 2014 Tak niedługo to raczej nie, bo drukarki 3d HQ to nadal dosyć drogi i...gabarutowy interes. Ale nasze dzieci...pewnie zacznie się od tego, że będzie można z łatwoscią wykonać elementy waloryzujące, niewielkie i niekosztowne a także nie wymagające ekstra dokłądności...a potem kto wie. Warto już dziś chomikowac wszelkie dokumentacje pojazdów bo to bedzie dobry materiał wyjściowy. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.