Skocz do zawartości

Pancerniki II wojny światowej


krzysiek1990rtk

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko to nie pancerniki... Nie bardziej, niż pancerniki obrony wybrzeża, czy w swoim czasie krążowniki pancerne.

Ale-co się komu podoba. Ja napisałem, że powinno wyjść ok. 35 modeli, o ile wszystkie są dostępne, a autorowi wątku nie zależy na wersjach, ani też nie będzie się bawił w "niby-pancerniki", właśnie w rodzaju kieszonkowców czy POW-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autorowi wątku nie zależy na wersjach, ani też nie będzie się bawił w "niby-pancerniki", właśnie w rodzaju kieszonkowców czy POW-ów.

Czy zależy, czy też nie, czy będzie się bawił, czy jednak nie... to już nie moja sprawa.

Pisał że nie ma tych modeli w 1:700, dałem linki że jakieś są i tyle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem, że powinno wyjść ok. 35 modeli, o ile wszystkie są dostępne, a autorowi wątku nie zależy na wersjach, ani też nie będzie się bawił w "niby-pancerniki", właśnie w rodzaju kieszonkowców czy POW-ów.

 

Spokojnie mam czas, pracując przy bismarcku nauczyłem się że pośpiech nie jest wskazany

 

Ej dlaczego nie mogę edytowć pierwszego postu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje życzyć zdrowia, pieniędzy i miejsca na wystawę Projekt jest bardzo ambitny.

 

problem może dotyczyć miejsca. Projekt kusi gdyż kilka modeli można kupić w przedziale 60 - 80 zł. Mam dopiero 25 lat więc jest czas na jego realizację.

 

Aczkolwiek z drugiej strony większość amerykańskich okrętów wygląda praktycznie tak samo więc nie wiem czy projekt nie upadnie w fazie planowania.

 

W odwecie pozostaje projekt "znane pancerniki II wojny światowej, ale biorąc pod uwagę pojęcie "znane" też wyjdzie dość pokaźna kolekcja. Już na wstępie mogę wymienić Arizonę, Hooda, King George V, Yamato, Musashi, Iowa, Scharnhorst, Warspite, Hiei.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że około 35. Nie ma lekko. Proponuję ci, żebyś robił partiami, np. brytyjskie okręty liniowe, japońskie, potem np. państw słabszych... Będziesz miał kilka pomniejszych kolekcji, a jak ci się znudzi, albo wpadniesz na inny pomysł, będziesz miał gotowe stadko np. brytyjskich liniowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że około 35. Nie ma lekko. Proponuję ci, żebyś robił partiami, np. brytyjskie okręty liniowe, japońskie, potem np. państw słabszych... Będziesz miał kilka pomniejszych kolekcji, a jak ci się znudzi, albo wpadniesz na inny pomysł, będziesz miał gotowe stadko np. brytyjskich liniowców

 

Skoro partiami to wypada teraz kolej na Scharnhorsta bo bismarck jest w fazie budowy i z Niemcami byłby spokój. Aczkolwiek z miłą chęcią rozpocząłbym pracę przy King George V ze względu na tanie blachy, (nigdy nawet nie miałem w ręku gotowego elementu fototrawiennego a co dopiero samemu go zrobić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.